Policie by ráda vyřešila karambol, k němuž došlo 7. listopadu v 8:50 hodin na silnici mezi Staňkovem a Horní Kamenicí.

„Řidič Škody Felicia vyjel při projíždění levotočivé zatáčky vpravo mimo silnici a v příkopu narazil pravým zpětným zrcátkem do stromu. Uvedl, že se předtím vyhýbal opelu stříbrné barvy, jehož řidič jel v protisměru. Ke střetu vozidel nedošlo. Hledáme svědky této dopravní nehody, aby upřesnili její průběh a poskytli informace vedoucí ke zjištění neznámého řidiče," uvedla mluvčí PČR Dagmar Brožová.

V pátek 9. listopadu od 7.30 do 7.40 hodin došlo na Chodském náměstí v Domažlicích k poškození zaparkovaného VW Touareg.

„Zatím neznámý řidič s nezjištěným vozidlem z místa ujel, aniž by poskytl potřebnou součinnost, prokázal majiteli VW svoji totožnost a sepsal společný záznam o dopravní nehodě," podotkla mluvčí s tím, že na autě vznikla desetitisícová ško­da.

Policisté z Dopravního inspektorátu v Domažlicích žádají o pomoc případné svědky, kteří by mohli přispět k objasnění příčin a průběhu uvedených dopravních nehod, aby zatelefonovali na linku 974 331 255, případně na bezplatnou tísňovou linku 158, nebo se dostavili osobně.