Policisté z Dopravního inspektorátu v Domažlicích nyní žádají o pomoc případné svědky, kteří by mohli poskytnout informace vedoucí k zjištění řidičů a objasnění příčin a průběhu dopravních nehod.

„Ve čtvrtek 27. září deset minut před osmou hodinou ranní couval na náměstí Míru v Domažlicích řidič osobního vozidla Hyundai stříbrné barvy z parkoviště směrem k bráně. Přehlédl na komunikaci stojící Volvo černé barvy, jehož řidička vycouvala z protilehlého parkoviště a s vozidlem stála směrem k bráně," popsala první karambol domažlická policejní mluvčí Dagmar Brožová s tím, že svědectví by mělo přispět k objasnění nehody.

„Na silnici v katastru obce Újezd odlétlo 3. října v 15:55 hodin dosud nezjištěnému řidiči nákladního vozidla modré barvy s přívěsem jedoucího od Babylonu na Březí z přepravovaného nákladu nebo od kol vozidla několik kamenů. Zasáhly protijedoucí MAN s návěsem, přičemž došlo ke zranění řidiče. Musel být převezen na ošetření na oční oddělení Klatovské nemocnice. Hledáme řidiče nákladního vozidla, který způsobil tuto dopravní nehodu," uvedla ke druhému hledanému mluvčí PČR.

Třetí dopravní nehoda se stala dne 5. října v době od 15:10 do 15:30 hodin v Domažlicích na náměstí Míru před domem čp. 122.

„Dosud neznámý řidič s nezjištěným vozidlem při vyjíždění z parkovacího místa narazil do vozidla VW Passat, které stálo na parkovišti souběžně s pozemní komunikací. Řidič z místa nehody opět ujel, aniž by poskytl zákonnou součinnost a prokázal svoji totožnost. Svědky žádáme, aby zatelefonovali na linku 974 331 255, případně na bezplatnou tísňovou linku 158, nebo se osobně dostavili na dopravní inspektorát v Domažlicích," požádala veřejnost o pomoc mluvčí policistů Brožová.