Ráno nezačalo dobře pro řidiče dvou Volkswagenů, kteří se pohybovali v Domažlicích v ulici 28. října. Řidič modelu Sharan nedobrzdil a zezadu narazil do modelu Golf, jehož řidička zastavila na semaforu. Tři osoby musely být transportovány k ošetření na Urgentní příjem Domažlické nemocnice.

„K dopravní nehodě došlo na silnici I. třídy č. 22 mezi obcemi Draženov a Domažlice. Řidič (1948) osobního automobilu tovární značky Volkswagen Sharan jel ve směru od obce Draženov a nedodržel bezpečnostní vzdálenost za osobním autem tovární značky Volkswagen Golf, jehož řidička, ročník 1976, zastavila na signál s červeným světlem "Stůj" a zezadu do jejího vozidla narazil. Při dopravní nehodě došlo k zranění řidiče vozidla Volkswagen Sharan, jeho spolujezdkyně, ročník 1948, a i řidičky druhého vozu,“ uvedla mluvčí policie Barbora Šmaterová. Řidič i řidička měli negativní dechovou zkoušku. Způsobená škoda byla předběžně odhadnuta na částku 100 tisíc korun.

„Muže r. 1948 a dvě ženy ročník 1948 a ročník 1976 jsme transportovali s lehčími zraněními na Urgentní příjem Domažlické nemocnice,“ doplnila mluvčí záchranářů Andrea Divišová.