Dvaapadesátiletý řidič náklaďáku jel z Trhanova směrem na Klenčí pod Čerchovem. Po projetí levotočivé zatáčky najel na přímém úseku na pravou krajnici, která se s nákladním vozidlem uvolnila. Poté se vozidlo převrátilo na pravý bok a zůstalo ležet mimo pozemní komunikaci. Během nehody nákladní vůz poškodil také oplocení zahrady a rozryl silniční příkop.

„Dopravní nehoda se obešla bez zranění osob. Škoda na vozidle byla vyčíslena na 165 tisíc korun. Policisté řidiče vyzvali k dechové zkoušce ke zjištění, zda neřídil pod vlivem alkoholu. Ta byla s výsledkem negativním. Dopravní nehodu dále šetří policisté Dopravního inspektorátu v Domažlicích,“ informuje domažlická tisková policejní mluvčí Dagmar Brožová.

„Jednotka Požární stanice Domažlice vyjela k dopravní nehodě kamionu. Kamion ležel na boku. Řidič kamionu byl ošetřen na místě Zdravotnickou záchrannou službou. Z nádrže kamionu unikala nafta. Hasiči museli odkopat zeminu příkopu, aby se mohli dostat k víku nádrže, a zbylou naftu odčerpat,“ doplňuje k úterní dopravní nehodě nákladního vozidla v Klenčí pod Čerchovem tiskový mluvčí Hasičského záchranného sboru Plzeňského kraje Petr Poncar.