ŠARLOTA Vojteková ze Semněvic se ve čtvrtek 16. února v 9.21 hodin narodila mamince Petře Vojtekové a tatínkovi Jaroslavu Kučerovi. Rodiče do poslední chvíle netušili, že budou mít holčičku. Jméno Šarlotce, která vážila 3,34 kg a měřila 49 cm, vybrala maminka.

ANETA Korolová přišla na svět ve středu 15. února v 1.52 hodin. Rodiče Lucie Šlehoferová a Rostislav Korol ze Ctiboře věděli, že budou mít holčičku, a na svět ji přivítali společně. Anetka, která vážila 2,83 kg a měřila 49 cm, dostala jméno podle přání obou rodičů. Doma se na sestřičku těší čtyřletý Jiřík.

ELIŠKA Freiová se narodila v úterý 14. února v 8.22 hodin. Rodiče Jitka Hamerlová a Martin Frei se konečně dočkali svého prvního, dlouho očekávaného a vytouženého dítěte. Tatínek, který je velmi šťastný a na svou dcerku nesmírně pyšný, u jejího narození nechyběl. Jméno dostala Eliška, která vážila 4,07 kg a měřila 51 cm, podle přání obou rodičů.

Janě a Tomášovi Petrusovým ze Švihova se v úterý 14. února ve 23.20 hodin narodil syn, který podle tatínkova přání dostal jméno SEBASTIAN. Rodiče předem věděli, že budou mít chlapečka, a na svět ho přivítali společně. Doma se na brášku těší tříletá Michaelka.

Manželům Daniele a Miroslavovi Harčaríkovým z Nové Vísky se ve středu 15. února v 16.15 hodin narodil syn JAKUB. Rodiče přivítali synka na svět společně a i jméno dostal podle jejich společného přání.
Kubík vážil 2,77 kg a měřil 48 cm.

KATEŘINA Rašková ze Staňkova se narodila ve čtvrtek 16. února v 10 hodin. Maminka Lucie Štěrbová a tatínek Jiří Raška předem věděli, že budou mít holčičku, a jméno pro ni měli předem připravené. Tatínek si dceřin příchod na svět nenechal ujít. Kačenka vážila 2,70 kg a měřila 46 cm.