VÍTEK Lukšík z Boru u Tachova přišel na svět ve středu 12. října ve 13.32 hodin. Rodiče předem věděli, že budou mít chlapečka. Vítek dostal jméno podle přání maminky. Radost z brášky, který vážil 3,10 kg a měřil 49 cm, mají i čtyřletý Kamil a sedmnáctiletá Nikola.

MATĚJ Sklenár ze Studánky u Tachova se ve středu 12. října v 6.53 hodin narodil mamince Daně a tatínkovi Vladislavovi. Rodiče předem věděli, že budou mít chlapečka a tatínek si jeho narození nenechal ujít. O Matějově jméně rozhodla rodinná rada. Radost z malého brášky mají i jednadvacetiletý Jakub a devatenáctiletý Vláďa. Matýsek vážil 2,94 kg a měřil 48 cm.

Janě Vlčkové a Miroslavu Němečkovi z Bonětic na Tachovsku se ve čtvrtek 13. října v 8.30 hodin narodil syn ELIÁŠ. Rodiče věděli, že budou mít chlapečka a jméno mu vybrali společně. Na Eliáška, který vážil 2,91 kg a měřil 45 cm, čeká doma osmnáctiměsíční sestřička Valerie.

Monice a Pavlovi Krouparovým z Vlkanova se v pondělí 10. října v 17.50 hodin narodil syn PAVEL s porodní váhou 3,60 kg a mírou 52 cm. Rodiče předem věděli, že si domů přinesou chlapečka a na svět ho přivítali společně.

Manželům Marii a Miroslavovi Vokáčovým z Domažlic se v úterý 11. října v 8.18 hodin narodil syn, který dostal jméno TOMÁŠ. Rodiče věděli, že budou mít chlapečka a na svět ho přivítali společně. Doma Tomáška, který vážil 3,65 kg a měřil 50 cm, netrpělivě očekává tříletá sestřička Natálka.