PETR Poustka z Petrovic se narodil v pondělí 25. července v 15.38 hodin mamince Haně Škampové a tatínkovi Petru Poustkovi. Rodiče předem věděli, že budou mít chlapečka. Jméno dostal Petřík, který vážil 3,63 kg a měřil 52 cm, po tatínkovi. Z malého brášky se raduje i dvanáctiletý Honzík.

KRISTÝNA Jiříková z Luženic se ve čtvrtek 28. července v 8.20 hodin narodila mamince Petře a tatínkovi Michalovi. Rodiče předem věděli, že budou mít holčičku, a na svět ji přivítali společně. Kristýnce, která vážila 3,66 kg a měřila 52 cm, vybrala jméno její dvouapůlletá sestřička Natálka.

RUDOLF Bendák ze Spálence se narodil v klatovské porodnici v úterý 26. července v 5.16 hodin. Vážil 3,30 kg a měřil 51 cm. Rodiče Anna a Rudolf věděli předem, že dvouleté Verunce přinesou domů brášku.

TEREZA Bílá ze Srbic přišla na svět za přítomnosti obou rodičů ve čtvrtek 28. července ve 14.55 hodin. Maminka Petra a tatínek Daniel jen tušili, že se jim narodí holčička, protože podle ultrazvuku nebylo možné pohlaví dítěte stoprocentně potvrdit. Na Terezku, která vážila 2,80 kg a měřila 46 cm, se doma těší bráškové, desetiletý Martin a o rok starší David.

Libuši a Michalovi Říhovým z Boru u Tachova se 26. července v 18.04 hodin narodil v Domažlické nemocnici syn FRANTIŠEK. Rodiče předem věděli, že budou mít chlapečka, který dostal jméno po dědečkovi. Na svět ho přivítala maminka s tetou Michaelou Trhlíkovou, která byla podle maminčiných slov velice statečná a patří ji velký dík za podporu. Radost z Fanouška, který vážil 3,40 kg a měřil 51 cm, má i jeho sedmiletý bráška Michálek.

NATÁLIE Ledvinová z Domažlic se narodila v pondělí 18. července v 18.52 hodin. Maminka Pavla Nová a tatínek Josef Ledvina věděli, že budou mít holčičku. Jméno dostala Natálka, která vážila 3,10 kg a měřila 50 cm, podle přání obou rodičů. Ze sestřičky mají radost i patnáctiletá Kristýna a desetiletý Augustin.