VLADIMÍR Desenský z Malého Malahova se narodil v úterý 19. července v 18.09 hodin mamince Janě Bodlákové a tatínkovi Vladimírovi Desenskému. Rodiče předem věděli, že budou mít chlapečka, a na svět ho přivítali společně. Jméno dostal Vládík po tatínkovi. Je tak čtvrtou generací mužů s tímto jménem. Vládík vážil 3,44 kg a měřil 48 cm. Rodiče děkují personálu domažlické porodnice za vzornou péči.

JIŘÍ Pacák ze Všerub přišel na svět ve čtvrtek 21. července ve 4.28 hodin. Maminka Veronika Ducháčová a tatínek Rostislav Pacák předem věděli, že budou mít chlapečka. Jméno mu vybrala maminka. Velkou radost z Jiříka, který vážil 3,96 kg a měřil 51 cm, mají i jeho bratři, Rosťa, Tomáš, Ondřej a Mirek.

SANDRA DANIELA Šimšová z Chodova se v úterý 19. července ve 22.23 hodin narodila mamince Věře a tatínkovi Ladislavovi. Rodiče předem věděli, že budou mít holčičku. Sandře, která vážila 2,30 kg a měřila 46 cm, vybral. jméno tatínek. Radost ze sestřičky mají i sourozenci Ládík, Petra a Martina.

Marcele a Josefovi Knopfovým z Postřekova se ve středu 20. července v 8.40 hodin narodil syn MICHAL. Rodiče předem věděli, že budou mít chlapečka, a na svět ho přivítali společně. Radost z Michálka který vážil 3,84 kg a měřil 53 cm, má i jeho třiapůlletá sestřička Simonka.

TOMÁŠ Bouda z Meclova se narodil v pátek 8. července ve 20.46 hodin mamince Martině a tatínkovi Vladislavovi s porodní váha 3, 33 kg a mírou 51 cm. Velkou radost z Tomáška má i jeho sestřička Štěpánka. Rodiče děkují personálu domažlické porodnice za vynikající péči, zvláště porodní asistentce Nikol Kalajové a MUDr. Suškovi.

ADAM Maurenc z Domažlic se ve středu 20. července v 11.58 hodin narodil mamince Hedvice Končalové a tatínkovi Františkovi Maurencovi. Rodiče věděli, že budou mí chlapečka, a jméno mu vybrali po společném uvážení. Z Adámka, který vážil 3,95 kg a měřil 52 cm, mají radost i jeho sestry, osmnáctiletá Linda a o rok mladší Emilie.

ADÉLA Hodanová z Vřeskovic se narodila ve středu 20. července v 18.05 hodin mamince Lucii Hrudičkové a tatínkovi Lukášovi Hodanovi. Rodiče předem věděli, že budou mít holčičku. Tatínek, který vybral Adélce jméno, u jejího narození nechyběl a byl mamince velkou oporou. Jak maminka řekla, sama by to nezvládla. Adélka vážila 2,60 kg a měřila 48 cm.

MICHAEL Pangerl z Dolan u Klatov se narodil ve středu 20. července v 15 hodin mamince Stanislavě a tatínkovi Michalovi. Rodiče do poslední chvíle netušili, zda budou mít chlapečka nebo holčičku. Tatínek u narození synka nechyběl, byl velice statečný a mamince hodně pomohl. Doma se na Michálka, který vážil 4,19 kg a měřil 53 cm, těší jeho pětiletá sestřička Ivetka.