Vendula Landštoffová a Josef Herian z Puclic přivítali v pondělí 11. července ve 20.36 hodin na svět svého prvorozeného syna DAVIDA, který vážil 3,47 kg a měřil 51 cm. Rodiče předem věděli, že budou mít chlapečka a jméno mu vybrali společně. Děkují personálu domažlické porodnice za vynikající péči.

ZUZANA Märzová z Kouta na Šumavě se v úterý 12. července v 19:37 hodin narodila mamince Stanislavě a tatínkovi Jiřímu. Rodiče předem znali pohlaví svého děťátka a na svět ho přivítali společně. Na Zuzanku, která vážila 3,10 kg a měřila 50 cm, se doma těší sestřičky, desetiletá Evička a pětiletá Majdalenka.

Zuzaně Cabovské a Petru Kajerovi z Tachova se v úterý 12. července ve 14.24 hodin narodil syn PETR. Rodiče předem věděli, že budou mít chlapečka, a na svět ho přivítali společně. Jméno dostal Petřík, který vážil 3,15 kg a měřil 50 cm, po tatínkovi.

LUCIE Krýslová z Mchova na Tachovsku se ve středu 13. července v 1.52 hodin narodila mamince Lucii a tatínkovi Dušanovi. Rodiče věděli, že se jim narodí holčička, a na svět ji přivítali a jméno jí vybrali společně. Lucinka vážila 2,93 kg a měřila 51 cm.

VERONIKA Bechyňová z Klatov přišla na svět v pondělí 11. července v 7.07 hodin. Maminka Lucie a tatínek Petr předem věděli, že budou mít holčičku, a na svět ji přívítali společně. Tatínek byl podle maminčiných slov na sále velkou oporou a díky němu vše zvládla mnohem snadněji. Doma se na Verunku, která vážila 2,99 kg a měřila 49 cm, těší její dvouletá sestřička Eliška.

Gabriele a Jakubovi Mojdlovým se v pátek 8. července v 16.30 hodin ve stodské nemocnici narodila dcera KATEŘINA, která vážila 2,80 kg a měřila 48 cm. Velkou radost z Kačenky mají i její sourozenci, sedmiletá dvojčata Terezka a Davídek.