TADEÁŠ Zahrádka z Hostouně se narodil v úterý 21. června ve 13.40 hodin mamince Martině Kadlecové a tatínkovi Josefu Zahrádkovi. Pro maminku byla přítomnost tatínka na porodním sále velice důležitá a moc mu děkuje za to, jakou jí byl oporou. Protože rodiče věděli, že budou mít chlapečka dohodli se na jméně společně. Doma se nového brášky nemůže dočkat pětapůlletý Dominik. Tadeášek vážil 3,59 kg a měřil 51 cm. Rodiče děkují personálu domažlické porodnice za vzornou péči.

ADAM Khás z Puclic se narodil 13. června v 7.22 hodin s váhou 4,24 kg a mírou 52 cm. Maminka Věra a tatínek Jan předem věděli, že budou mít chlapečka a jméno mu vybrali společně. Z Adámka mají velkou radost i sourozenci, pětiletý Kubík a osmadvacetiměsíční Kristýnka. Rodiče děkují personálu domažlické porodnice za vzornou péči.

PATRIK Pipta ze Ctiboře u Tachova se v pondělí 20. června ve 20.40 hodin narodil mamince Dagmaře a tatínkovi Michalovi. Tatínek si narození syna nenechal ujít a při jeho příchodu na svět byl mamince velkou oporou. Patrikovi, který vážil 3,48 kg a měřil 50 cm, vybral jméno jeho děda Franta.

Ivě a Václavovi Sedláčkovým z Havlovic se ve středu 22 června v 16 hodin narodil syn DOMINIK. Rodiče do poslední chvíle neznali pohlaví svého děťátka, a protože si přáli holčičku, nakoupili celou výbavičku do růžova. Radost z Dominika, který vážil 3,03 kg a měřil 49 cm, má i jeho šestiletý bráška Tomáš.

KLÁRKA Kohelová z Újezda se narodila ve středu 22. června v 7.10 hodin mamince Mirce Bozděchové a tatínkovi Jiřímu Kohelovi. Rodiče předem věděli, že budou mít holčičku a na svět ji přivítali společně. Klárka vážila 3,59 kg a měřila 52 cm.

MICHAL Karas se narodil ve středu 15. června ve 20.27 hodin ve Fakultní nemocnici v Plzni mamince Lence a tatínkovi Michalovi. Rodiče do poslední chvíle netušili, zda se jim narodí holčička nebo chlapeček. Z Michálka, který vážil 3,20 kg a měřil 51 cm, má radost i jeho tříletá sestra Julinka.

Karolína a Hynek Vacíkovi z Merklína u Přeštic přivítali ve čtvrtek 23. června ve 3.24 hodin na svět svoji dcerku LUCII. Rodiče neměli nejmenší tušení, zda se jim narodí holčička nebo chlapeček. Doma se na Lucinku, která vážila 3,50 kg a měřila 54 cm, těší tříletý bráška Matyáš.

Posílejte fotografie miminek

Milí rodiče, redaktorka Domažlického deníku navštěvuje porodnici Domažlické nemocnice jedenkrát týdně, proto se stává, že se s některými maminkami, které stojí o zveřejnění snímku, bohužel míjí.

Proto Vám nabízíme možnost posílat vlastní fotografie svých novorozených dětí do této přílohy Domažlického deníku z Vašeho domova. Zveřejníme každý snímek, i když se miminko narodilo před několika týdny. Budeme rádi, když vyfotíte nejen novorozeně, ale společně s ním i maminku, tatínka či sourozence, případně prarodiče.

Nezapomeňte na údaje: jméno, datum narození, míru a váhu dítěte, jména a bydliště rodičů (stačí město či obec), věk a jména sourozenců a v jaké porodnici se miminko narodilo – nabídka platí totiž pro všechny porodnice.
Fotografie posílejte na adresu: helena.bauerova@denik.cz