Petře a Tomášovi Veselým z Holýšova se narodil ve čtvrtek 9. června ve stodské porodnici syn TOMÁŠ.Rodiče věděli, že budou mít chlapečka, jméno vybrali společně. Na Tomáška, který vážil 3,10 kg a měřil 49 cm, se doma těšila dvouletá sestřička Žanetka.

KAREL Beran ze Staňkova se ve středu 15. června ve 22.45 hodin narodil mamince Ireně a tatínkovi Karlovi. Rodiče předem věděli, že budou mít chlapečka. Jméno dostal nejen po svém tatínkovi, ale i po dědečkovi. Doma na Kájíka, který vážil 2,50 kg a měřil 47 cm, netrpělivě čekají jeho sestry – čtyřletá Natálka a dvouletá Lenička.

Milí rodiče, redaktorka Domažlického deníku navštěvuje porodnici Domažlické nemocnice jedenkrát týdně, proto se stává, že se s některými maminkami, které stojí o zveřejnění snímku, bohužel míjí.
Proto Vám nabízíme možnost posílat vlastní fotografie svých novorozených dětí do této přílohy Domažlického deníku z Vašeho domova. Zveřejníme každý snímek, i když se miminko narodilo před několika týdny.
Budeme rádi, když vyfotíte nejen novorozeně, ale společně s ním i maminku, tatínka či sourozence, případně prarodiče.
Nezapomeňte na údaje: jméno, datum narození, míru a váhu dítěte, jména a bydliště rodičů (stačí město či obec), věk a jména sourozenců a v jaké porodnici se miminko narodilo – nabídka platí totiž pro všechny porodnice.
Fotografie posílejte na adresu:helena.bauerova@denik.cz