MARKÉTA Rojtová z Chrastavic se ve čtvrtek 19. května v 17.42 hodin narodila mamince Veronice a tatínkovi Vladislavovi. Tatínek si narození dcerky nenechal ujít a na svět ji přivítal společně s maminkou. Rodiče předem věděli, že budou mít holčičku a jméno jí vybrali společně. Z Markétky, která vážila 3 kg a měřila 48 cm, má radost i její bráška Patrik.

MIROSLAV Zítek z Klatov se narodil v úterý 24. května v 6.48 hodin. Maminka Olga Jandová a tatínek Miroslav Zítek věděli, že budou mít chlapečka. Mireček vážil 2,97 kg a měřil 48 cm. Z malého brášky má radost i dvanáctiletý Daniel.

Manželům Josefovi a Ivetě Procházkovým z Domažlic se v úterý 17. května ve 2.12 hodin narodil syn JOSEF. Rodiče předem věděli, že budou mít chlapečka. Jméno dostal Pepíček, který vážil 2,54 kg a měřil 47 kg, po tatínkovi. Rodiče děkují personálu porodnického oddělení za vzornou a laskavou péči.

TOMÁŠ Pekár–Hudák z Domažlic se narodil ve čtvrtek 26. května v 16.11 hodin mamince Heleně a tatínkovi Peterovi. Rodiče předem znali pohlaví svého děťátka a na svět ho přivítali společně. Doma se Tomáška, který vážil 2,97 kg a měřil 51cm, nemůže dočkat dvouapůlletý bráška Šimon.

Kateřina Ivanová a Martin Tokar z Boru u Tachova přivítali ve čtvrtek 26. května v 11.26 hodin na svět svého syna MATYÁŠE. Jméno pro Matyáška, který vážil 2,97 kg a měřil 48 cm, vybrali rodiče společně.