ŠÁRKA Šedivá z Horšovského Týna se narodila v úterý 17. května v 19.20 hodin. Maminka Marcela Šedivá a tatínek František Mitala do poslední chvíle netušili, zda budou mít holčičku nebo chlapečka. Snad proto, že toužili právě po holčičce, se jim jejich přání splnilo. Velkou radost ze sestřičky, pro kterou sami vybrali jméno, mají i Michal a Marek. Šárka vážila 3,90 kg a měřila 52 cm.

Lence a Janu Cermanovým z Hostouně se v úterý 17. května v 1.40 hodin narodil syn JAN. Rodiče věděli, že se jim narodí chlapeček a jméno dostane po tatínkovi. Honzík vážil 3,24 kg a měřil 51 cm.

JOSEF Sedláček z Pocinovic se narodil v úterý 17. května v 8.27 hodin mamince Lucii Šálkové a tatínkovi Josefu Sedláčkovi. Rodiče předem věděli, že budou mít chlapečka a na svět ho přivítali společně. Doma se na Pepíčka, který vážil 3,14 kg a měřil 50 cm, těší sedmiletý bráška Matěj.

Jana a Radek Boškovi z Horšovského Týna přivítali ve středu 11. května v 8.09 hodin ve FN v Plzni na svět svoji dcerku KLÁRKU. Jméno pro Klárku, která vážila 3,65 kg a měřila 51cm, vybral její desetiletý bráška Pavlík.

VIKTORIE Peňáková z Hošťky na Tachovsku se ve středu 18. května ve 12.30 hodin narodila v Domažlické nemocnici mamince Vieře a tatínkovi Josefovi. Tatínek si narození dcerky nenechal ujít a na svět ji přivítal společně s maminkou. Rodiče předem věděli, že budou mít holčičku a jméno jí vybrali společně. Na Viktorku, která vážila 4, 25 kg a měřila 51 cm, se doma těší dvouapůlletý bráška Pepíček.