DAVID Miler z Horšovského Týna se ve středu 23. února ve 13.34 hodin narodil mamince Martině Holubové a tatínkovi Davidu Milerovi. Svého prvorozeného syna přivítali rodiče na svět společně. Jméno dostal Davídek, který vážil 3,48 cm a měřil 50 cm, podle přání maminky.

Michaele Valkové a Janu Šinkovi z Kouta na Šumavě se ve čtvrtek 24. února dvaapadesát minut po půlnoci narodila dcera DOMINIKA JANA. Rodiče předem věděli, že budou mít holčičku a na svět ji přivítali společně. Doma Dominičku, která vážila 3,37 kg a měřila 48 cm, už netrpělivě očekává sestra Nina Mária.

EVA Vísnerová ze Starého Klíčova se ve čvrtek 24. února v 7.19 hodin narodila mamince Janě Svobodové a tatínkovi Martinu Vísnerovi. Rodiče předem věděli, že budou mít holčičku a na svět ji přivítali společně. Jméno dostala Evička podle přání celé rodiny. Doma se na sestřičku, která vážila 3,22 kg a měřila 50 cm, těší pětapůlletý Románek. Rodiče děkují personálu domažlické porodnice za příkladnou péči.

KRYŠTOF Rybák z Chrastavic se narodil ve čtvrtek 24. února v 16.34 hodin. Maminka Lucie a tatínek Dušan předem věděli, že si z porodnice přinesou domů chlapečka. Svého prvorozeného syna přivítali na svět společně. Kryštůfek vážil 2,85 kg a měřil 48 cm.