FILIP Nauš z Vidic se ve čvrtek 27. ledna v 1.18 hodin narodil mamince Nikol Kolesníkové a tatínkovi Karlu Naušovi s porodní váhou 3,55 kg a mírou 48 cm. Tatínek jeho příchod na svět stihl, ale opravdu na poslední chvíli. Protože rodiče předem věděli, že budou mít chlapečka, vybrali mu jméno podle společného uvážení.

Manželům Petře a Vlastimilovi Ondričkovým z Mrákova se ve středu 26. ledna v 15.07 hodin narodil syn, který dostal podle přání obou rodičů jméno ROSTISLAV. Rodiče do poslední chvíle netušili, zda si domů přivezou holčičku nebo chlapečka. Doma se Rostíka, který vážil 2,56 kg a měřil 47 cm, nemůže dočkat tříletý Štěpánek.

ALEX Carda z Domažlic se narodil v pondělí 24. ledna v 17.48 hodin mamince Haně a tatínkovi Václavovi. Rodiče předem věděli, že budou mít chlapečka, a při jeho narození byli spolu. Lexík, který vážil 3,05 kg a měřil 48 cm, dostal jméno podle přání obou rodičů.

NGUEN BA LE HOANG z Horšovského Týna se v pondělí 24. ledna ve 14.19 hodin narodil mamince Le Thi Thao a tatínkovi Nguen Ba Vu. Chlapeček vážil 2,69 kg a měřil 46 cm.

Dominice a Markovi Byrtusovým z Holýšova se ve čtvrtek 27. ledna v 17.56 hodin narodila dcera SÁRA. Tatínek byl při porodu dcerky mamince velkou oporou a podle jejích slov by si zasloužil medaili. Protože rodiče předem znali pohlaví svého děťátka, vybrali Sárince, která vážila 3,63 kg a měřila 50 cm, jméno společně.

NELA Makarovičová ze Smolova přišla na svět za přítomnosti obou rodičů v neděli 23. ledna v 17.35 hodin. Maminka Petra a tatínek Pavel věděli, že budou mít holčičku, která dostala jméno podle přání maminky. Doma se na Nelinku, která vážila 3,70 kg a měřila 50 cm, těší Laura.

KATEŘINA Vespalcová z Rozvadova přišla na svět v úterý 25. ledna v 8.12 hodin. Maminka Vladimíra a tatínek Luděk předem věděli, že budou mít holčičku. Tatínek stál mamince při porodu dcerky statečně po boku. Kačenky, která vážila 2,64 kg a měřila 47 cm, se nemůže dočkat dvanáctiletý bráška Luděk.

NIKOLA Šrámková z Libosvár se v pondělí 24. ledna ve 14. 58 hodin narodila mamince Lucii, která předem věděla, že bude mít holčičku. Doma se na Nikolku, která vážila 2,63 kg a měřila 44 cm, těší sourozenci Patrik a Eliška.

LE NHAT LINH z Domažlic se ve čtvrtek 27. ledna v 16 hodin narodila mamince Pham Thi Nga a tatínkovi Le Huu Khiem. Holčička vážila 2,8 kg.