ANETA Ducháčková ze Kdyně přišla na svět za přítomnosti obou rodičů v úterý 7. prosince v 18.50 hodin. Maminka Markéta Schweinerová a tatínek Sláva Ducháček předem věděli, že budou mít holčičku, a jméno jí vybrali společně. Doma se na Anetku, která vážila 3,48 kg a měřila 51 cm, těší čtyřletá Nicolka.

Manželům Andree a Janu Brůhovým z Bělé nad Radbůzou se ve středu 8. prosince ve 12.52 hodin narodila dcerka ANDREA. Protože rodiče znali předem pohlaví svého děťátka, měl tatínek dost času vybrat dcerce jméno. Andrejka vážila 3,95 kg a měřila 52 cm.

TEREZA Kupilíková z Domažlic se narodila v pondělí 6. prosince ve 13.23 hodin. Maminka Veronika Kohelová a tatínek Jan Kupilík věděli, že budou mít holčičku, a na svět ji přivítali a jméno jí vybrali společně. Terezka vážila 3,30 kg a měřila 49 cm.

Maminka Martina Stoklasová a tatínek Tomáš Prokopiu z Hyršova do poslední chvíle netušili, jestli si z porodnice přivezou chlapečka nebo holčičku. V pondělí 6. prosince ve 14.21 hodin na svět přivítali synka ONDŘEJE, který vážil 3,68 kg a měřil 49 cm. Z Ondráška má velkou radost i sestra Alžběta. Rodiče velice děkují personálu domažlické porodnice za příkladnou péči.

PATRIK Šizling z Domažlic se za přítomnosti obou rodičů narodil v úterý 7. prosince ve 21.40 s váhou 3,48 kg a mírou 51 cm. Maminka Kateřina Poláková a tatínek Karel Šizling předem věděli, že budou mít chlapečka, a jméno mu vybrali po společném uvážení. Patrik vážil 3,48 kg a měřil 51 cm. Rodiče děkují personálu domažlické porodnice za vzornou péči.

Manželům Věře a Pavlovi Táborským z Mířkova se v úterý 7. prosince v 11.44 hodin narodil syn VOJTĚCH. Rodiče předem věděli, že budou mít chlapečka, a na svět ho přivítali společně. Jméno pro Vojtíška, který vážil 3,18 kg a měřil 52 cm, vybral bráška Honzík.

KRYŠTOF Karlík z Klenčí pod Čerchovem se ve středu 8. prosince ve 12.24 hodin narodil mamince Gabriele a tatínkovi Vilémovi. Z Kryštůfka, který vážil 3,34 kg a měřil 48 cm, má velkou radost i jeho patnáctiletý brácha Daniel.

Manželům Anně a Vítovi Hrubým z Klatov se v pondělí 6. prosince ve 23.04 hodin v domažlické porodnici narodil syn VÍTEK, který vážil 3,41 kg a měřil 51 cm.

MARIE Pančíková z Černíkova se narodila v klatovské porodnici 4. prosince v 19.43 hodin. Vážila 2750 gramů a měřila 48 cm. Rodiče Marie a Miroslav znali dopředu pohlaví svého potomka z ultrazvuku a tatínek přivítal na světě Marušku přímo na porodním sále.