LEONTÝNA Leskovjanová z Lázní Kynžvart se narodila ve středu 27. října v 11. 11 hodin. Maminka Lenka a tatínek Jaromír předem věděli, že budou mít holčičku, a u jejího narození byli spolu. Leontýnka, která vážila 3,19 kg a měřila 49 cm, dostala jméno podle přání obou rodičů.

NIKOLU Kučerovou uvítala maminka Petra a tatínek Tomáš ze Šlovic na svět ve čtvrtek 28. října ve 12.55 hodin. Rodiče předem věděli, že budou mít holčičku, a pojmenovali ji po vzájemné dohodě. Tatínek stál mamince při porodu statečně po boku. Nikolka se narodila s váhou 3,15 kg a mírou 49 cm.

VERONIKA Kostrounová z Boru u Tachova se narodila 11. října ve 13:40 hodin. Maminka Eva Finnová a tatínek Marek Kostroun už mají doma tříletou Adélku, která se na sestřičku moc těšila. Verunka vážila 3,04 kg a měřila 47 cm.Šťastný tatínek byl u porodu a jméno vybrali s maminkou společně.

NIKOLAS Harman z Havlovic se v úterý 26. října v jednu hodinu po půlnoci narodil mamince Ladislavě Harmanové a tatínkovi Petru Pípalovi. Nikolas na svět tak pospíchal, že tatínek nestihl přijet do porodnice včas. Jméno pro synka, který vážil 3,67 kg a měřil 50 cm, vybral tatínek.