TEREZKA Turečková byla velkým překvapením pro maminku Zuzanu Malou a tatínka Františka Turečka z Poběžovic. Ti totiž do poslední chvíle netušili, zda se jim narodí holčička nebo chlapeček. Ze sestřičky je velice nadšený i tříletý Pepíček, který už se těší až si spolu budou hrát. Terezka, která se narodila ve čtvrtek 15. července ve 21.40 hodin s váhou 2,78 kg a mírou 46 cm, dostala jméno podle přání obou rodičů.

MAREČEK přišel na svět v domažlické porodnici ve středu 14. července v 10.47 hodin. Rodiče Helena a Jiří Urbanovi z Domažlic předem věděli, že k sedmileté Helence, čtyřletému Lukáškovi a roční Anetce přibyde další chlapeček. Tatínek si ani u čtvrtého dítěte nenechal jeho příchod na svět ujít. Mareček při narození vážil 3,77 kg a měřil 51 cm. Jméno synkovi vybrali rodiče společně.

JASMÍNKA Gáborová z Poběžovic se ve středu 14. července v 8.20 hodin narodila mamince Denise, která už předem věděla, že si domů přiveze holčičku. Jasmínka vážila 2.89 kg a měřila 47 cm.

DIANKA se narodila ve středu 14. července v 5.28 hodin v porodnici Domažlické nemocnice manželům Lence a Janu Krutinovým z Domažlic. Tatínek si narození dcerky nenechal ujít a jméno dostala Dianka podle uvážení obou rodičů. Doma se na sestřičku, která vážila 2,32 kg a měřila 46 cm, těší roční Daniel, desetiletá Nikol, osmnáctiletá Lucie a jednadvacetiletý David.

NATÁLKA Černá ze Sušice se narodila v porodnici Domažlické nemocnice v úterý 13. července ve 13.46 hodin mamince Martě Kellerové a tatínkovi Aleši Černému. Rodiče předem znali pohlaví svého děťátka. Natálka, která vářila 3,91 kg a měřila 50 cm, dostala jméno podle přání svých sester, třináctileté Terezky a desetileté Denisky.

DAVÍDEK Sladký se narodil jako prvorozené dítě Zdeňce Kozákové a Jiřímu Sladkému z Domažlic. Přišel na svět ve středu 14. července ve 3.45 hodin.
Rodiče věděli, že se jim narodí chlapeček. Jméno Davídkovi, který při svém narození vážil 3,10 kg a měřil 50 cm, vybrala maminka.