KAROLÍNA Krajová z Hostouně se v úterý 8. června v 15.34 hodin narodila mamince Markétě a tatínkovi Miloslavovi. Velkou radost ze sestřičky mají a moc se na ni už těší sedmiletý Patrik a čtyřletá Vanesa. Karolínka při svém narození vážila 3,57 kg a měřila 50 cm.

Manželům Denise a Josefu Tomanovým ze Staňkova se ve středu 9. června ve 14.49 hodin narodil syn DAVID. Rodiče věděli, že se jim narodí chlapeček, a předem měli pečlivě vybrané jméno, na kterém se naprosto shodli. Davídek vážil 2, 70 kg a měřil 48 cm.

Manželům Pavlíně a Jiřímu Jirákovým z Holýšova se v úterý 8. června v 8.24 hodin narodil syn JAN. Rodiče věděli, že si domů z porodnice přivezou chlapečka. Doma se na Honzíka, který vážil 3,49 kg a měřil 52 cm, těší tříletý bráška Jiřík.


JAKUB Fronkz Hostouně se v úterý 8. června ve 4.17 hodin narodil mamince Radce a tatínkovi Markovi. Ačkoliv rodiče věděli, že se jim narodí chlapeček,nechali výběr jména na sestřičkách. Sedmiletá Radka a dvouapůlletá Barborka se už nemohou dočkat, až jim maminka přiveze brášku domů. Kubík vážil 3,32 kg a měřil 51 cm.

KLÁRA Zíková z Klatov se narodila ve čtvrtek 10. června ve 23.28 hodin mamince Šárce a tatínkovi Petrovi. Rodiče předem znali pohlaví svého děťátka. Na svět Klárku, která vážila 3,20 kg a měřila 50 cm, přivítali a jméno vybrali společně rodiče společně.

V úterý 8. června
v 16.31 hodin se Marii a Robertovi Ramikovým z Hostouně narodila dcerka ANNA. Rodiče do poslední chvíle neznali pohlaví svého děťátka. Na svět dcerku přivítali a jméno jí vybrali společně. Narození krásné a zdravé dcery bylo tím nejkrásnějším dárkem pro maminku Marii, která příští týden oslaví třicáté narozeniny. Doma se Aničky, která vážila 2,96 kg a měřila 50 cm, nemůže dočkat sestra Kateřina.