MICHAELA Stodolová ze Staňkova přišla na svět za přítomnosti obou rodičů v úterý 13. dubna v osm hodin ráno. Maminka Petra a tatínek Zdeněk do poslední chvíle nevěděli, zda si domů přivezou holčičku, nebo chlapečka. Michalky, která vážila 3,61 kg a měřila 50 cm, se už nemůžou dočkat Filípek a Terezka.

Manželům Lence a Jiřímu Koutníkovým z Mezholez u Kdyně se v neděli 11. dubna ve 13 hodin narodila dcerka MICHAELA. Rodiče předem věděli, že budou mít holčičku a na svět ji přivítali a jméno jí vybrali společně. Michalka vážila 2,95 kg a měřila 49,5 cm. Rodiče děkují veškerému personálu domažlické porodnice za příkladnou péči.

Zdence Svítilové a Peteru Nemčíkovi z Chodova se ve čtvrtek 15. dubna v pět hodin ráno narodil syn PAVEL. Na Pavlíka, který vážil 3,37 kg a měřil 48 cm, se doma těší sedmiletý Lukášek a dvouletý Petřík.

Štěpánce Fišerové a Richardu Jiránkovi z Hradiště se v pátek 9. dubna v 10.17 hodin narodil ve Fakultní nemocnici v Plzni prvorozený syn FILIP. Filípek vážil 3,71 kg a měřil 52 cm.