JIŘÍ Schneider ze Kdyně se ve středu 7. dubna ve 13.43 hodin narodil mamince Martině a tatínkovi Jiřímu, kteří ho na svět přivítali společně. Jméno Jiříkovi, který vážil 3,32 kg a měřil 51 cm, vybrala celá rodina včetně malé Sabinky, která se brášky nemůže dočkat.

ŠIMON Vavreček ze Kdyně se narodil v úterý 6. dubna v 6.15 hodin mamince Petře a tatínkovi Františkovi. Rodiče předem věděli, že budou mít chlapečka a jméno mu vybrali a na svět ho přivítali společně. Šimonek vážil 2,91 kg a měřil 49 cm.

JIŘÍ Jelínek z Velké Hleďsebe se narodil v úterý 6. dubna v 1.50 hodin mamince Petře a tatínkovi Jiřímu. Doma se na Jiříka, který vážil 3,38 kg a měřil 51 cm, těší sestřičky Natálie a Dominika.

Manželům Lence a Zdeňkovi Maňovým ze Starého Sedliště se v úterý 6. dubna v 16.06 hodin narodil syn LADISLAV, který vážil 3,73 kg a měřil 54 cm. Rodiče předem znali pohlaví svého děťátka. Jméno mu vybrali a na svět ho přivítali společně.

Manželům Janě a Janu Maříkovým z Osvračína se v úterý 6. dubna ve 3.26 hodin narodil v pořadí již třetí syn DANIEL s váhou 3,26 kg a mírou 50 cm. Tatínek u narození Danečka sice nebyl, ale jméno pro něj vybral sám.

JIŘÍ Stieber z Domažlic se ve čtvrtek 8. dubna v 16.17 hodin narodil mamince Dagmar a tatínkovi Jiřímu. Tatínek si narození synka nenechal ujít. Zda–li to bude holčička, nebo kluk bylo pro celou rodinu do poslední chvíle překvapením. Jiřík vážil 3,61 kg a měřil 52 cm.

Manželům Gabriele a Janu Palenčarovým z Postřekova se v pátek 26. března v 19.30 hodin narodila dcera TEREZIE. Rodiče věděli, že si domů přivezou holčičku a na svět ji přivítali společně. Doma už Terezku, která vážila 2,80 kg a měřila 48 cm, očekává čtyřletá Lucinka, která se moc těší, až bude mamince pomáhat. Rodiče děkují personálu domažlické porodnice, hlavně pak MUDr. Suškovi a Michalčíkové.

KLÁRA Milerová z Mezholez přišla na svět za přítomnosti obou rodičů v pondělí 5. dubna v 18.46 hodin. Maminka Marie Harantová a tatínek Luboš Miler věděli, že si domů přivezou holčičku a společně pro ni vybrali jméno. Klárka vážila 2,42 kg a měřila 46 cm.

MATYÁŠ Balín z Chrastavic se narodil ve čtvrtek 8. dubna ve 20.16 hodin s váhou 3.19 kg a mírou 50 cm. Maminka Nikola a tatínek Přemysl do poslední chvíle nevěděli, zda si domů přivezou holčičku, nebo chlapečka. Tatínek u narození synka nechyběl.

BARBORA Birošová z Měčína se narodila v úterý 6. dubna ve 4.58 hodin mamince Lence Zedníkové a tatínkovi Josefu Birošovi. Jméno dostala Barborka podle přání maminky. Doma už sestřičku, která vážila 3,31 kg a měřila 49 cm, netrpělivě očekává Matýsek.