FANOUŠEK Konečný se 10. února minutu po půlnoci narodil Zuzaně Konečné z Havlovic. Otec Pavel Kouřim je od Rokycan, takže nestihl narození avizovaného syna (2 720 g/48 cm), který přišel na svět o týden dřív. Klučíkovi dal jméno po svém otci.

BARBORKA prvně zaplakala 9. února v 16.37 hodin. Rodiče Pavla a Jaroslav Nečasovi z Plané u Mariánských Lázní věděli, že se narodí holčička. Tatínek byl u porodu prvorozené dcery (4,25 kg/50 cm), která se doslova prokousala na svět, neboť lékaři v její pusince našli jeden zoubek. Domažlickou porodnici si rodiče pro narození prvního dítěte cíleně vybrali, neboť ji všichni chválili.

DANEČEK Mráz se narodil 9. února v 10.32 hodin Jitce Denkové a Pavlu Mrázovi z Bělé nad Radbuzou. Tatínek si v domažlické porodnici nenechal příchod prvorozeného syna (2 750 g/49 cm) na svět ujít. Babička Mrázová předpovídala kluka už od samého počátku radostného očekávání, což posléze ultrazvuk potvrdil.

LIBUŠKA Elisová se narodila 10. února ve 20.39 hodin v domažlické porodnici Libuši Chejlavové a Zdeňku Elisovi z České Kubice. Tatínek si narození 3 650 gramů vážící a 50 centimetrů měřící dcerky nenechal ujít. Rodiče předem věděli, že čekají holčičku, a tatínek si přál, aby dostala jméno po mamince.

DOMINIČEK se narodil v Domažlicích 8. února v 11.03 hodin manželům Markétě a Stanislavu Voseckým z Domažlic. Na bráchu, který vážil 4 050 g a měřil 53 cm, čekali doma netrpělivě šestiletý Davídek a tříletá Veronička.

JAKOUBEK Podlaha se narodil 9. února v 8.22 hodin v Domažlicích. Druhorozený syn Hany a Jiřího z Mariánských Lázní vážil 3,64 kg a měřil 50 cm. Rodiče předem věděli, že pětiletému Tomáškovi přibude brácha, a na jméně se domluvili. Domažlickou porodnici si vybrali, protože se jim líbilo tamní prostředí i jednání.

NIKOLKA Bendová se narodila 6. února v 8.55 hodin v domažlické porodnici manželům Janě a Lukášovi z Klatov. Na sestřičku (3 800 g/49 cm) se těšil dvouapůlletý Ondrášek.

NELINKA Bolková přišla na svět v Domažlicích 8. února ve 23.07 hod. Tatínek Jaroslav byl u porodu a jméno pro třetí přírůstek do rodiny vybírali s maminkou Veronikou Hercíkovou společně. Doma ve Strachovicích na Tachovsku na sestřičku (3,30 kg/ 48 cm) čekali šestiletý Jaroušek a dvouletý Michálek.

MATYAS PAVEL je prvorozeným synem Leony a Pavla Matejčíkových z Klatov. Prvně vykoukl na svět za přítomnosti tatínka v Domažlicích 10. února v 8.38 hodin. Rodiče věděli, že čekají kluka. Chtěli Matyáška (2,54 kg/48 cm), kterému pro velkou podobnost jména s příjmením dali doprostřed druhé křestní jméno. Maminka uvedla, že domažlickou porodnici si vybrali kvůli hezkému a příjemnému prostředí, kde si připadá jako doma.

TEREZKA Holá se narodila v domažlické porodnici 6. února. Maminka Eliška z Poběžovic přivedla svoji dcerku (2,43 kg/47 cm) na svět v 10.18 hodin.