Marii a Josefu Husníkovým z Brnířova se v úterý 19. ledna v 7.04 hodin narodila dcera MARKÉTA. Pohlaví děťátka bylo pro rodiče do poslední chvíle překvapením. Tatínek u narození Markétky, která vážila 3,25 kg a měřila 50 cm, nechyběl. Doma sestřičku netrpělivě očekávají bráškové, pětiletý Štěpán a dvouletý Jiřík. Rodiče děkují personálu domažlické porodnice za příkladnou péči.

KATEŘINA Fořstová z Domažlic se narodila v pondělí 18. ledna v 15.15 hodin mamince Zdeňce a tatínkovi Stanislavovi. Tatínek přivítal dcerku na svět společně s maminkou. Kačenka, která vážila 3,28 kg a měřila 51 cm, dostala jméno podle přání tatínka a sestry Terezky.

MATĚJ Němeček z Kolovče se narodil v úterý 19. ledna v 6.03 hodin mamince Veronice Šperlové a tatínkovi Janu Němečkovi. Matýsek vážil 3,07 kg a měřil 51 cm.

RUDOLF Fuchs z Meclova se narodil v úterý 19. ledna v 1.14 hodin mamince Lence a tatínkovi Rudolfovi. Tatínek u narození svého syna nechyběl. Rudík vážil 3,47 kg a měřil 50 cm. Rodiče děkují personálu domažlické porodnice za profesionální přístup, se kterým byli velmi spokojení.

Tereze a Jiřímu Beranovým ze Všerub se ve čtvrtek 21. ledna v 16.18 hodin narodila dcerka DANIELA. Tatínek přivítal dcerku, která vážila 3,56 kg a měřila 50 cm, na svět společně s maminkou. Jméno dostala Danielka podle dne, kdy se rodiče dozvěděli, že budou mít holčičku.

Manželům Lence a Jaroslavu Kindlmanovým z Dešenic u Nýrska se ve čtvrtek 21. ledna v 9,45 hodin narodil syn ŠIMON. Pohlaví děťátka bylo pro rodiče překvapením. Tatínek přivítal Šimonka, který vážil 3,71 kg a měřil 50 cm, společně s maminkou. Doma se na brášku těší dvouapůl letá Magdalenka.

FILIP a EMA Vacovských z Klatov se ve čvrtek 21. ledna narodili mamince Lucii Hájkové a tatínkovi Václavu Vacovskému. Emička se narodila jako první v 16.50 hodin s váhou 2,74 kg a mírou 47 cm a o devět minut později přišel na svět Filípek, který vážil 2,55 kg a měřil 49 cm. Rodiče věděli, že si domů přivezou dvojčátka a jména pro ně měli pečlivě připravená. Tatínek si narození dětí ujít nenechal.

DAVID Jahn z Draženova se narodil ve čtvrtek 14. ledna v 17.25 hodinjako třetí syn manželů Zlaty a Davida. Maminka, tatínek i bráškové Filip a Dominik věděli, že to bude zase kluk, ale zůstalo to jejich tajemstvím. Tatínek, stejně jako u svých dvou synů, u porodu třetího nechyběl. Ačkoliv nechtěl, aby se chlapeček jmenoval po něm, rodina ho přehlasovala. Davídek vážil 3,07 kg a měřil 49 cm.