AMÁLKA Mokričková z Domažlic se narodila ve čtvrtek 14. ledna v 11.10 hodin mamince Lence a tatínkovi Milanovi. Rodiče předem znali pohlaví svého prvorozeného dítěte a na svět Amálku, která vážila 2,92 kg a měřila 50 cm, přivítali společně.

Manželům Lence a Josefovi Janovcovým z Milavčí se ve středu 13. ledna ve 3.41 hodin narodila dcera ANETA. Ačkoliv rodiče věděli, že si domů přinesou holčičku, nikomu to neprozradili. Jméno Anetce, která vážila 3,27 kg a měřila 48 cm, vybral tatínek.

Anně Homolkové a Tomáši Ticháčkovi z Mutěnína se ve středu 13. ledna v 15.15 hodin narodila dcera MARIE. Rodiče předem znali pohlaví svého děťátka. Tatínek byl při porodu mamince velkou oporou. Maruška vážila 3,42 kg a měřila 50 cm.

Monika a Erik Mocikovi z Kouta na Šumavě si moc přáli holčičku. To se jim splnilo ve středu 13. ledna, když se jim v 8.13 hodin narodila dcerka KRISTÝNA. Tatínek při jejím narození nechyběl. Jméno Kristýnce, která vážila 2,96 kg a měřila 48 cm, vybral tříletý bráška Erik. Rodiče děkují všem zaměstnancům domažlického porodnického oddělení.

ELIŠKA Nová z Kolovče přišla na svět v pondělí 11. ledna v 11.37 hodin s váhou 3,83 kg a mírou 52 cm. Tatínek Tomáš u narození své dcerky nechyběl a mamince Jitce byl velkou oporou. Jméno Elišce vybrala celá rodina včetně pětileté Aničky a čtyřletého Tomáška. Rodiče děkují porodní asistentce Věře Hofmanové a celému personálu domažlické porodnice za vzornou péči.

LEOŠ Kruml z Vránova u Staňkova se narodil v úterý 12. ledna ve 4.53 hodin. Maminka Marie a tatínek Leoš věděli, že se jim narodí chlapeček a na svět ho přivítali společně. Leošek vážil 3,55 kg a měřil 50 cm. Rodiče děkují personálu domažlické porodnice za příkladnou péči.