Manželům Lence a Petrovi Heidelbergerovým z Poleně u Klatov se ve středu 2. prosince v 1.59 hodin narodila dcera ELIŠKA, která vážila 2,78 kg a měřila 45 cm.

ELISABETH Foistová z Poběžovic se narodila v neděli 22. listopadu ve 4.30 hodin s váhou 3,13 kg a mírou 47 cm mamince Lence a tatínkovi Vladimírovi. „ Jméno jsme vybírali společně, do poslední chvíle to bylo naše tajemství. Elisabeth je vlastně Eliška, ale můžeme jí říkat také Sisi, Bety, Eli, variant je spousta. Od doby, co byla v bříšku, je stále naše malinká Elinka. Absolvoval jsem porod, vše proběhlo hladce a bez komplikací. Jedním z nejhezčích zážitků během těhotenství bylo vyšetření na 4D ultrazvuku, kde jsme viděli naši dcerku v reálném čase trojrozměrným obrazem. Dokonce se na nás usmála a o pohlaví nemohlo být sporu,“ řekl šťastný tatínek. Doma se na sestřičku těší sourozenci Míša, Jirka, Lukáš, Vládík, Jessica, přičemž nejstaršího od nejmladšího dělí téměř 18 let.

LENKA Kohucíková z Velkého Malahova se narodila ve středu 2. prosince ve 4.07 hodin mamince Lence Tytlové a tatínkovi Antonínu Kohucíkovi. Tatínek u porodu své dcerky nechyběl. Jméno ale vybírala maminka. Leničku, která vážila 2,77 kg a měřila 47 cm, doma očekává bráška Toník.

VÁCLAV Buršík z Prapořiště přišel na svět v úterý 1. prosince v 9.36 hodin. Tatínek Václav byl u porodu mamince Radce velkou oporou. Jméno dostal Vašík po tatínkovi. Doma na brášku, který vážil 3,17 kg a měřil 49 cm, čeká tříletá Nelinka.

KAREL Koustroun z Pavlovic na Tachovsku se v úterý 1. prosince v 16.30 hodin narodil mamince Lucii Tázlerové a tatínkovi Karlu Kostrounovi. Tatínek byl u porodu svého prvorozeného synka velice statečný. Pro oba rodiče bylo pohlaví jejich dítěte překvapením. Karlík vážil 3, 25 kg a měřil 52 cm.

ANDREA Votípková z Klatov se v úterý 1. prosince v 8.26 hodin narodila mamince Janě a tatínkovi Petrovi. Rodiče věděli, že se jim narodí holčička a na svět ji přivítali společně. Doma se na Andrejku, která vážila 2,90 kg a měřila 48 cm, těší osmnáctiměsíční Honzík.

Šestiletý Štěpán se prý strašně těší, až bude jeho novorozená sestřička KLÁRKA, která vážila 3,70 kg a měřila 50 cm, doma v Holýšově. Klárinka se narodila v úterý 24.listopadu ve 14 hodin v Mulačově nemocnici v Plzni Kateřině a Martinovi Kováčikovým.

Manželům Smolíkovým z Vacova u Janovic nad Úhlavou se v pondělí 30. listopadu v 9.13 hodin narodila dcerka ELIŠKA. Tatínek u porodu nechyběl, ale do poslední chvíle netušil, zda to bude chlapeček nebo holčička. Eliška vážila 3,49 kg a měřila 51 cm.