Manželům Petře Kunešové a Marku Sklenářovi z Nového Pařezova se v pondělí 21. září v 18.42 hodin narodila dcerka MARKÉTKA Sklenářová s váhou 3,20 kg a mírou 49 cm. Doma se na svou malou sestřičku těší tříletá Mařenka.

Marii a Petru Konopovým z Mrákova se ve čtvrtek 10. září v 9.10 hodin narodila dcera KAČENKA, která vážila 4 kg a měřila 53 cm. Na sestřičku se doma těšil i 2,5 letý Honzík. Rodiče děkují celému personálu domažlické porodnice a paní MUDr. Šárce Nejdlové za vynikající péči.

NATÁLIE Jánská z Domažlic se narodila v pondělí 21. září pět minut před půlnocí. Rodiče Markéta Pivoňková a tatínek Ivan Jánský přivítali dcerku na svět společně. Natálka vážila rovné tři kilogramy a měřila 50 centimetrů.

JOSEF Toman z Domažlic se narodil v pátek 18. září pětapadesát minut po půlnoci ve Stodské nemocnici. Pro maminku Danu a tatínka Josefa, po kterém dostal chlapeček jméno, bylo pohlaví jejich děťátka do poslední chvíle překvapením. Na svět přivítali Pepíčka, který vážil 4,20 kg a měřil 53 cm, rodiče společně.

BARBORA Vaňková z Luženiček přišla na svět 23. zářípatnáct minut po čtvrté hodině ranní. Maminka Jitka byla jediná, kdo věděla, že si domů přiveze holčičku. Pro tatínka Matěje byla holčička krásným překvapením. Tatínek stál při porodu dcerky mamince statečně po boku. Jméno pro Barborku, která vážila 3,89 kg a měřila 50 cm, pomohl rodičům vybírat pětiletý Matýsek, který se už na sestřičku velice těší. Rodiče velmi děkují celému personálu domažlické porodnice, zvláště MUDr. Matuškovi a porodní asistentce Marcele Pekové, za skvěle odvedenou práci. „Náš dík patří i MUDr. Machovi, který se o nás staral v době těhotenství,“ říkají šťastní manželé Vaňkovi.