EMILLY MIA Bartakovicsová z Domažlic se v pondělí 10. srpna v 16.03 hodin narodila mamince Michaela a tatínkovi Adriánovi. Rodiče předem věděli, že budou mít holčičku a jméno jí vybrali společně. Emilly Mia vážila 3 kg a měřila 47 cm.

Manželům Petře a Janu Pelnářovým z Luženiček se ve čtvrtek 13. srpna v 8.24 hodin narodil syn JAKUB. Rodiče předem věděli, že si domů odvezou chlapečka a tatínek si jeho narození nenechal ujít. Kubík vážil 3,37 kg a měřil 46 cm.

SEBASTIAN Sajkršmíd z Rozvadova se narodil v úterý 11. srpna v 1.40 hodin. Maminka Petra Sedláčková a tatínek an Sajkršmíd předem věděli, že budou mít chlapečka. Tatínek přivítal synka na svět společně s maminkou. Doma se na Sebastiana, který vážil 3,24 kg a měřil 49 cm, těší bráška Denis.

EMA Kaufnerová z Hluboké poprvé pohlédla na svět ve čtvrtek 13. srpna v 9.36 hodin. Tříletá Lucinka doma netrpělivě čeká, až ji maminka Lenka a tatínek Libor přivezou sestřičku domů. Emička vážila 2,80 kg a měřila 48 cm.

Anetě Kohoutové a Janu Drozdovi z Domažlic se v úterý 11.srpna v 8.09 hodin narodil syn PATRIK, který vážil 3,97 kg a měřil 52 cm. Na svět synka přivítali rodiče společně a stejně mu vybrali i jméno. Z Patrika mají velkou radost i oboje prarodiče, protože se jedná o jejich první vnouče.

Lucii Tomiové a Tomáši Procházkovi z Domažlic se 3. srpna v 1.19 hod. narodila ve FN v Plzni prvorozená dcera EMIČKA s váhou 3,25 kg a mírou 49 cm. Novopečený tatínek se chtěl zúčastnit porodu, ale Emička byla tak rychlá, že když dorazil do FN, tak už si jí mohl pochovat.

KRISTÝNA Páleníková z Horšovského Týna se narodila v úterý 11. srpna v 8.35 hodin.. Rodiče Jana a František přivítali dcerku na svět společně. Jméno jí však vybrala mužská část rodiny. Doma Kristýnku, která vážila 3, 27 kg a měřila 50 cm, netrpělivě očekává šestiletý Přemek.

Nikolka Šťastná z Horšovského Týna se už nemůže dočkat až ji maminka s tatínkem přivezou domu sestřičku VERONIKU Horákovou, která se narodila ve středu 12. srpna v 8.18 hodin, vážila 3,20 kg a měřila 46 cm. Rodiče Dagmar Šťastná a Martin Horák přivítali dcerku na svět společně.

Michaele a Petrovi Houdovým z Bělé nad Radbuzou se v úterý 11. srpna ve 14. 10 hodin narodil syn VOJTĚCH, který vážil 3,80 kg a měřil 51 cm. Maminka přivítala synka na svět společně s tatínkem. Jméno pro brášku však vybral tříapůlletý Petřík.

ANETA Šindelářová z Hradiště přišla na svět ve čtvrtek 13.srpna ve 14.24 hodin. Maminka Jana a tatínek Břetislav předem věděli, že budou mít holčičku. Jméno Anetce, která vážila 3,35 kg a měřila 48 cm, vybral její šsstnáctiletý brácha Břéťa.

EMA Kaufnerová z Hluboké poprvé pohlédla na svět ve čtvrtek 13. srpna v 9.36 hodin. Tříletá Lucinka doma netrpělivě čeká, až ji maminka Lenka a tatínek Libor přivezou sestřičku domů. Emička vážila 2,80 kg a měřila 48 cm.

Nguyen PHVONG z Domažlic se narodila v úterý 11. srpna v 4.15 hodin mamince Tran Thi Thanh Binh a tatínkovi Nguyen Manh Thao. Phvong vážila 4,42 kg a měřila 55 cm. Doma se na sestřičku těší čtrnáctiletá Tra Mi a šestiletá Phuong Anh.