ŠÁRKA Vasiová z Rodné u Horšovského Týna se narodila v úterý 12. května v 15.11 hodin mamince Marii Jonášové a tatínkovi Ludovítovi Vasimu. Šárka vážila 3, 42 kg a měřila 49 cm.

Manželům Věře a Václavovi Ledvinovým z Újezda se v úterý 12. května ve 20.30 hodin narodila dcera NATÁLKA. Vážila 3,35 kg a měřila 50 cm. Tatínek si příchod prvorozené dcerky nenechal ujít. Pohlaví znali předem pouze rodiče. Pro prarodiče a známé byla holčička překvapením.

MARTIN Mamula z Boru u Tachova se v úterý 12. května ve 23.35 hodin narodil mamince Ireně Soukupové a tatínkovi Martinovi Mamulovi. Martínek vážil 3.15 kg a měřil 51 cm.

FRANTIŠEK Johánek z Chrastavic se ve středu 13. května v 10.55 hodin narodil manželům Karolíně a Zdeňkovi. Jméno pro synka vybral tatínek a na svět ho přivítal společně s maminkou. Doma malého brášku, který vážil 3,52 cm a měřil 50 cm, netrpělivě očekává tříletý Honzík. Rodiče děkují primáři a celému personálu porodnice za vzornou péči.

ŽANETA Jankovcová z Chodské Lhoty přišla na svět ve čtvrtek 14. května v 11.40 hodin. Maminka Jitka a tatínek Martin ji na svět přivítali a jméno dcerce vybrali společně, nebot už předem věděli, že budou mít holčičku. Žanetka vážila 3,62 kg a měřila 51 cm.

JAKUB Rosenkranc z Osvračína přišel na svět v pondělí 11. května ve 22.23 hodin. Pohlaví dětátka bylo pro rodiče Zdeňku Vebrovou a Patrika Rosenkrance překvapením. Doma se Kubíka, který vážil 3,28 kg a měřil 51 cm, nemůže dočkat čtyřletý bráška Patrik.

Manželům Lucii a Romanovi Dutčakovým z Osvračína se ve středu 13. května ve 14.15 hodin narodil syn TOMÁŠEK,který vážil 4,35 kg a měřil 53 cm. Tatínek vybral synkovi jméno a při jeho narození byl mamince velkou oporou, za což mu manželka velice děkuje. Dík patří i primáři a personálu porodnického oddělení za včasný zákrok. Brášky se doma nemůže dočkat dvouletý Honzík.

RADEK Škrabánek z Dobříkova u Kdyně se ve středu 14. května pět minut po půlnoci narodil mamince Lence a tatínkovi Martinovi. Tatínek si příchod syna, který vážil 3,15 kg a měřil 48 cm, nenechal ujít. Rodiče předem věděli, že budou mít chlapečka a proto mu jméno vybrali společně. Manželé děkují přimáři a celému personálu porodnického oddělení.

VOJTĚCH Nekovář z Mariánských Lázní se narodil v úterý 12. května v 10.47 hodin manželům Veronice a Václavovi. Rodiče věděli, že budou mít chlapečka a jméno mu vybrali společně. Maminka děkuje tatínkovi, že byl při porodu jejich děťátka s ní, a že vše vydržel a zvládnul. Vojtíšek vážil 4,25 kg a měřil 53 cm.