Marian Oláh z Třemešné se narodil 12. března v 08:27 v domažlické nemocnici s váhou 3 370 gramů a 50 centimetry. Maminka Barbora Bičovská a tatínek Marian Oláh věděli, že se jim narodí chlapeček a jméno vybrali společně. Tatínek se také účastnil porodu. Doma na se na něj těší sourozenci Lukáš (14), David (13) a Emil (11).

Nela Raffaiová z Hostouně se narodila v domažlické porodnici 12. března v 10:11. Její váha při narození byla 3 350 gramů a míra 51 centimetrů. Maminka Kateřina Augustinová a tatínek Petr Raffai předem věděli, že se jim narodí holčička a jméno vybrali společně. Doma na ní čeká Natálka (2).

Antonín Růžička z Tachova se narodil 11. března v 19:05 v domažlické nemocnici s váhou 3 850 gramů a 49 centimetry. Maminka Gabriela a tatínek Robert věděli, že se jim narodí chlapeček a jméno mu vybrali společně. Tatínek se také účastnil porodu svého prvorozeného syna.

Evelyn Bukvová z Domažlic se narodila v domažlické porodnici 13. března ve 3:44. Její váha při narození byla 3 870 gramů a míra 50 centimetrů. Rodiče Veronika a Robin Bukvovi předem věděli, že se jim narodí holčička a jméno jí vybrali společně. Porodu své prvorozené dcery se účastnil také tatínek.

Dagmar Miková z Domažlic se narodila v domažlické porodnici 10. března ve 2:56 s váhou 3 170 gramů a mírou 50 centimetrů. Maminka Lucie Miková a tatínek Štefan Cejzler předem věděli, že se jim narodí holčička a jméno vybrali společně. Doma se na ní těší sestřička Katka (1).

Zuzana Piskáčková ze Kdyně se narodila v domažlické porodnici 3. března v 9:43. Její váha při narození byla 2 770 gramů a míra 47 centimetrů.
FOTO: Právě jsme se narodili

Kristián Přibyl z Domažlic se narodil 9. března v domažlické nemocnici s váhou 3 430 gramů a 52 centimetry. Rodiče Pavlína a Jan Přibylovi předem věděli, že se jim narodí chlapec a jméno mu vybrali společně. Tatínek se také účastnil porodu.

Antonín Franc z Loučimi se narodil v domažlické nemocnici 8. března v 8:18. Jeho váha při narození byla 4 400 gramů a míra 53 centimetrů. Maminka Zdeňka Haladová a Tomáš Franc předem věděli, že se jim narodí chlapec a jméno mu vybrali společně. Doma se na něj těší sestřička Adriana (6,5).

Adam Miler z Domažlic se narodil 8. března v 18:52 v domažlické nemocnici s 3 230 gramy a 51 centimetry. Maminka Veronika Kasáčová a tatínek David Miler předem věděli, že se jim narodí chlapec a jméno mu vybrali společně. Tatínek se také účastnil porodu. Doma se na něj těší bráška Davídek (8).

Vážení rodiče, každý týden jezdíme do domažlické porodnice a fotíme nově narozená miminka. Může se ale stát, že právě vás v porodnici nezastihneme nebo možná aktuální zdravotní stav vašeho potomka neumožní focení. Přesto vaše dítě neztrácí šanci být v našich novinách dříve, než se naučí svá první slova. Můžete nám poslat jeho fotku (portrét) a základní informace na e-mailovou adresu: redakce.domazlicky@denik.cz