Jan Jahn z Postřekova se narodil v domažlické porodnici ve středu 28. června v 16.36 hodin mamince Růženě a tatínkovi Janovi. Rodiče předem věděli, že budou mít chlapečka. Malý Honzík vážil 3,47 kilogramů a měřil 51 centimetrů. Jméno mu vybral tatínek, který byl i u porodu. Na nový přírůstek do rodiny se doma těší i čtyřletý Denis.

Lukáš Bláha z Hříchovic se narodil ve čtvrtek 29. června v 23.06 hodin v domažlické porodnici mamince Kateřině a tatínkovi Václavovi. Rodiče věděli, že budou mít chlapečka a jméno mu vybrali společně. Tatínek si příchod děťátka na svět nenechal ujít. Lukášek při narození vážil 2,89 kilogramů a měřil 50 centimetrů. Doma se na něj těší sestřička Markétka.

Emma Andrea Bartková z Domažlic přišla na svět ve středu 28. června ve 20 hodin a 20 minut. Maminka Kateřina předem věděla, že bude mít holčičku a vybrala jí jméno. Emma Andrea při narození vážila 3,6 kilogramů a měřila 50 centimetrů.

Adam Mlnářík z Postřekova (3210 g, 49 cm) se narodil v Klatovech 27. června v 0.51 hodin rodičům Miroslavě a Janovi. Je prvorozený.

Anna Hubková z Blížejova (3340 g, 49 cm) se narodila v Klatovech 25. června v 7.07 hodin rodičům Kateřině a Janovi. Je prvorozená.

Posílejte nám snímky svých nově narozených dětí:

Vážení rodiče,
díky vstřícnosti porodnice vám přinášíme fotky těch nejmladších z Domažlic a okolí.

Každý týden naše redaktorka navštěvuje porodnici a fotí narozená miminka. Může se ale stát, že vás v porodnici již nezastihne. Zároveň víme, že se všechny děti z našeho okresu nerodí pouze v Domažlické nemocnici, ale třeba v porodnicích v Plzni, Klatovech či ve Stodě. Proto vám nabízíme možnost posílat vlastní fotografie svých dětí na sobotní stranu Domažlického deníku věnovanou novorozencům.

Zveřejníme každý snímek, i když se miminko narodilo před několika týdny. Budeme rádi, když vyfotíte nejen novorozeně, ale i maminku, tatínka či sourozence. Fotografie posílejte na adresu: helena.bauerova@denik.cz
Ke snímku ve formátu jpg. připojte základní údaje o narozeném miminku (jméno, příjmení, datum a čas narození, váhu, míru, odkud jste, kde se miminko narodilo, jména rodičů i sourozenců, jejich věk, zda jste znali pohlaví dítěte dopředu apod.).

Těšíme se na snímky Vašich dětí a rádi je v Deníku uveřejníme.