Kristián Czók z Postřekova se v domažlické porodnici v neděli 4. června v 10.50 hodin narodil manželům Petře a Csabovi. Rodiče věděli, že budou mít chlapečka. Jméno mu vybral tatínek. Na Kristiánka, který vážil 3,71 kg a měřil 50 cm, se doma těší Sašenka (2,5).

Nikolas Janov z Prapořiště se narodil v domažlické porodnici v neděli 4. června ve 12.27 hodin mamince Anetě Tancošové a tatínkovi Robertu Janovi. Jméno Nikovi, který vážil 3,46 kg a měřil 50 cm, vybrala maminka. Doma se na brášku těší Anetka (2).

Veronika Grollová z Hostouně se narodila v domažlické porodnici v úterý 6. června v 16.55 hodin rodičům Kateřině Burešové a Petru Grollovi. Rodiče sice chtěli svou očekávanou dceru přivítat na svět společně, ale Verunka na svět tak pospíchala, že tatínek porod nestihl. Jméno dostala Verunka, která vážila 3,30 kg a měřila 49 cm, podle tatínkova přání. Na sestřičku se doma těší Kristýnka (2).

Jan Ziegler Horšovského Týna se narodil v domažlické porodnici v neděli 4. června ve 23.04 hodin. Maminka Alena a tatínek Tomáš do poslední chvíle neznali pohlaví svého prvorozeného dítěte. Při narození Honzíka, který vážil 3,80 kg a měřil 52 cm, byli spolu.