Gabriela Matoušková z Mířkova se v domažlické porodnici narodila ve čtvrtek 11. května ve 2.40 hodin. Maminka Simona Galbová a tatínek Jiří Matoušek věděli dopředu, že se jim narodí holčička. Dcerku rodiče přivítali na svět společně. Gábinka vážila 3,19 kg a měřila 50 cm.

Dominik Hrabačka ze Zahořan se v domažlické porodnici narodil ve středu 10. května v 8.30 hodin mamince Veronice a tatínkovi Františkovi. Rodiče věděli dopředu, že budou mít chlapečka, a na svět ho přivítali společně. Doma se na Dominička, který vážil 3,79 kg a měřil 50 cm, těší sourozenci Kristýnka (11) a Fanoušek (8).

Tadeáš Fictum ze Spáňova se v úterý 9. května v 19.35 hodin v domažlické porodnici narodil mamince Monice Šímové a tatínkovi Zbyňku Fictumovi. Rodiče věděli, že budou mít chlapečka, a na svět ho přivítali společně. Tadeášek vážil 3,68 kg a měřil 51 cm.

Mikuláš Urban z Hrádku u Sušice přišel na svět v domažlické porodnici v úterý 9. května v 8.51 hodin. Maminka Michaela Podroužková a tatínek Milan Urban věděli, že jejich prvorozené dítě bude chlapec. Mikuláška, který vážil 3,46 kg a měřil 51 cm, přivítali rodiče na svět společně.

Jan Duffek z Poběžovic se v domažlické porodnici narodil v úterý 9. května v 3.14 hodin. Rodiče Adéla Štauberová a Jan Duffek věděli, že si domů přivezou chlapečka, a při jeho narození byli spolu. Honzík vážil 3,92 kg a měřil 50 cm.

Michael Koťuha z Tachova se v domažlické porodnici narodil ve středu 10. května ve 13.34 hodin mamince Haně Temjakové a tatínkovi Miroslavu Koťuhovi. Rodiče věděli dopředu, že budou mít chlapečka, a na svět ho přivítali společně. Doma se na Míšu, který vážil 3,47 kg a měřil 49 cm, těší sestra Eliška (2).