Augustýn Pech z Chodské Lhoty se v domažlické porodnici narodil v pondělí 30. května v 15.50 hodin mamince Anně Tremlové a tatínkovi Gustavu Pechovi. Rodiče věděli dopředu, že budou mít chlapečka, a na svět ho přivítali společně. Augustýnek vážil 2,70 kg a měřil 47 cm.

Nikol Majhofer z Domažlic se v domažlické porodnici narodila v úterý 31. května v 5.16 hodin mamince Lence a tatínkovi Janovi. Rodiče věděli, že budou mít holčičku, a na svět ji přivítali společně. Nikolce, která vážila 3,61 kg a měřila 50 cm, vybral jméno tatínek. Doma se na sestřičku těší Tadík (3).

Alex Billý z Poběžovic se s váhou 2,86 kg a mírou 48 cm narodil v domažlické porodnici v pondělí 30. května ve 3.24 hodin. Rodiče Niké Billá a Zdeněk Bendík věděli dopředu, že jejich prvorozeným miminkem bude chlapeček, a na svět ho přivítali společně. Jméno dostal chlapeček podle přání maminky.

Amálie Kaufmanová z Horšovského Týna se v domažlické porodnici narodila v úterý 31. května ve 20.12 hodin mamince Lucii Turnerové a tatínkovi Tomáši Kaufmanovi. Rodiče předem znali pohlaví svého prvorozeného děťátka, a na svět ho přivítali společně. Amálka vážila 3,08 kg a měřila 47 cm.

Filip Bui z Klenčí pod Čerchovem přišel na svět v domažlické porodnici v úterý 31. května v 8.28 hodin. Rodiče Thi Phuong a Thanh Tung Bui věděli, že budou mít chlapečka. Z Filípka, který vážil 2,70 kg a měřil 46 cm, má radost i jeho čtyřletý bráška Binh Duong.

Lucie Hrnčířová z Prapořiště se s váhou 3,19 kg a mírou 47 cm narodila v domažlické porodnici v pondělí 30. května ve 21.36 hodin mamince Veronice a tatínkovi Miroslavovi. Rodiče věděli, že budou mít holčičku a při jejím narození byli spolu.

Diana Kabourková z Tlumačova přišla na svět v domažlické porodnici v pondělí 30. května ve 20.50 hodin. Rodiče Jiřina a Karel věděli dopředu, že Lee (17) přivezou domů sestřičku. Dianka vážila 3,38 kg a měřila 51 cm. Rodiče děkují personálu porodnice za vynikající péči.