JAKUB Kozák z Klenčí pod Čerchovem se v neděli 13. března ve 12.49 hodin narodil v plzeňské fakultní nemocnici mamince Martině a tatínkovi Miroslavovi. Kubík vážil 3,60 kg a měřil 50 cm.

ANNA Zrůstová z Horšovského Týna se s váhou 3,47 kg a mírou 51 cm narodila v domažlické porodnici v úterý 1 5. března dvaadvacet minut po půlnoci. Maminka Václava a tatínek Zdeněk přivítali očekávanou dcerku na svět společně. Jméno Aničce pomohli rodičům vybrat i její sourozenci Verunka (15), Zdeněček (10) a Vendulka (7).

SAMUEL Byrtus z Holýšova přišel na svět ve středu 9. března v 17 hodin v domažlické porodnici. Maminka Dominika a tatínek Marek věděli předem, že budou mít chlapečka, a na svět ho přivítali společně. Na Samuelka, který vážil 3,69 kg a měřil 51 cm, se doma těší sestřičky Sára (5) a Ester (3).

PAVEL Vébr ze Doubravy se v domažlické porodnici narodil v pondělí 14. března ve 2.27 hodin mamince Janě a tatínkovi Pavlovi. Rodiče předem znali pohlaví svého prvorozeného děťátka a na svět ho přivítali společně. Pavlík, který vážil 3,07 kg a měřil 49 cm, dostal jméno podle přání tatínka.

DANIEL Pittner z Poběžovic se narodil v pondělí 14. března ve 13.15 hodin v domažlické porodnici mamince Natálii a tatínkovi Luďkovi. Rodiče věděli, že budou mít chlapečka, a jméno mu vybrali společně. Doma se na Danielka, který vážil 3,81 kg a měřil 52 cm, těší sourozenci Sabina (9) a Marek (3).

KAROLÍNA Blechtová z Křenov se narodila v domažlické porodnici v pondělí 14. března ve 20.07 hodin. Rodiče Michaela Kafková a Jaroslav Blechta věděli, že se jim narodí holčička. Karolínka, která vážila 2,95 kg a měřila 48 cm, na svět tak pospíchala, že ani nepočkala na svého tatínka, který ji chtěl na porodním sále přivítat spolu s maminkou. Doma se na sestřičku těší Jára(12), Páťa (9) a Kubík (5).

PETER DAMIAN Madeja z Milavčí přišel na svět v pondělí 14. března ve 22.46 hodin v domažlické porodnici. Rodiče Štěpánka a Peter předem věděli, že budou mít chlapečka, a na svět ho přivítali spolu. Jméno dostal Petřík, který vážil 2,65 kg a měřil 48 cm, podle společného přání rodičů. Doma se brášku těší Natálka (3).