MARTIN Babka z Domažlic se narodil v úterý 2. února v 8.14 hodin mamince Lence a tatínkovi Martinovi. Rodiče přivítali očekávaného prvorozeného synka na svět společně. Martínek vážil 3,15 kg a měřil 49 cm.

DENISA Příbková z Domažlic se narodila v pondělí 1. února ve 13.13 hodin v domažlické porodnici mamince Lence a tatínkovi Janovi. Rodiče předem věděli, že budou mít holčičku, a na svět ji přivítali společně. Z Denisky, která vážila 2,54 kg a měřila 45 cm, se raduje sestřička Verunka (4).

ŠTEFAN Novák z Bělé nad Radbuzou se v úterý 2. února v 16.17 hodin v domažlické porodnici narodil mamince Michaele Hanischové a tatínkovi Štefanu Novákovi. Rodiče předem věděli, že budou mít chlapečka, a jméno mu vybrali společně. Štefánek vážil 3,15 kg a měřil 48 cm.

FILIP Nejdl ze Zbyslavi na Klatovsku přišel na svět v domažlické porodnici ve středu 3. února ve 12.28 hodin. Maminka Lenka a tatínek Martin věděli dopředu, že budou mít chlapečka, a na svět ho přivítali společně. Filípek vážil 3,84 kg a měřil 52 cm.

MARIE LILIEN Moreová z Horšovského Týna se v domažlické porodnici narodila v pondělí 1. února v 19.23 hodin s váhou 3,20 kg a mírou 50 cm. Maminka Miroslava Nersová a tatínek Dušan More věděli dopředu, že budou mít holčičku, a na svět ji přivítali společně. Maruška dostala jméno podle přání obou rodičů.

MARKÉTA Argmannová z Kouta na Šumavě se narodila ve středu 3. února v 18.09 hodin v domažlické porodnici mamince Marii a tatínkovi Michalovi. Rodiče do poslední chvíle neznali pohlaví svého děťátka. Na svět dcerku přivítali společně. Z Markétky, která vážila 3,60 kg a měřila 51 cm, se raduje bráška Míša (5).

JUSTÝNA A VÁCLAV Ottisovi z Blížejova se narodili ve středu 3. února v 11.20 hodin v porodnici Domažlické nemocnice. Maminka Jana Kovandová a tatínek Dušan Ottis věděli dopředu, že budou mít páreček. Děti na svět přivítali společně. Justýnka vážila 2,69 kg a měřila 49 cm a Vašík vážil 3,30 kg a měřil 50 cm.

MIKULÁŠ Kubáň z Domažlic se narodil ve čtvrtek 4. února ve 2.52 hodin v domažlické porodnici mamince Andree Chmelíkové a tatínkovi Václavu Kubáňovi. Rodiče předem věděli, že budou mít chlapečka. Mikuláškovi, který vážil 3,30 kg a měřil 49 cm, vybrala jméno maminka.