PATRICIE Bernášková z Postřekova přišla na svět v domažlické porodnici v pondělí 4. ledna ve 12.40 hodin. Maminka Kristýna Kunešová a tatínek Jiří Bernášek přivítali dceru společně. Patrička, která vážila 3,43 kg a měřila 51 cm, dostala jméno podle přání obou rodičů.

JÁCHYM Faukner ze Srb se v pondělí 4. ledna ve 3.19 hodin v domažlické porodnici narodil mamince Adéle a tatínkovi Tomášovi. Rodiče předem věděli, že budou mít chlapečka, a jméno mu vybrali společně. Na Jáchymka, který vážil 3,98 kg a měřil 53 cm, se velmi těšili bráškové Pavlík (4,5) a Šimonek (2).

MATYÁŠ Soldán z Domažlic se narodil v domažlické porodnici ve středu 30. prosince ve 23.29 hodin s váhou 3,39 kg a mírou 51 cm. Rodiče Jaroslava a Jan věděli dopředu, že sedmnáctiměsíční Elise přivezou z porodnice domů brášku. Rodiče děkují personálu domažlické porodnice za příkladnou péči.

RADEK Sychra z Domažlic se narodil v domažlické porodnici v pondělí 4. ledna v 8.42 hodin mamince Aleně Sychrové a tatínkovi Radku Sochovi. Rodiče věděli, že budou mít chlapečka, a na svět ho přivítali společně. Z Radečka, který vážil 3,50 kg a měřil 51 cm, se radují i sourozenci.

JINDŘIŠKA Kumpanová z Horšovského Týna se narodila v domažlické porodnici v pátek 1. ledna v 17.23 hodin. Rodiče Štěpánka Fojtová a Michal Kumpan věděli, že budou mít holčičku, a na svět ji přivítali společně. Jindřiška vážila 3,13 kg a měřila 50 cm.

KAROLÍNA Kraftová z Domažlic se v domažlické porodnici narodila v v pondělí 4. ledna v 15.14 hodin mamince Denise Kraftové. Karolínka vážila 3,30 kg a měřila 50 cm.

ZUZANA Vondrašová z Újezda se v domažlické porodnici narodila v pondělí 4. ledna v 5. 07 hodin s váhou 3,68 kg a mírou 49 cm. Maminka Kateřina a tatínek Václav věděli dopředu, že budou mít holčičku, a na svět ji přivítali společně. Zuzanka dostala jméno podle přání obou rodičů.

FRANTIŠEK Raška z Nového Dvora se narodil v pondělí 4. ledna v 15.29 hodin s váhou 3,98 kg a mírou 52 cm. Maminka Veronika Rašková a tatínek František Červeňák věděli, že budou mít chlapečka, a na svět ho přivítali společně v domažlické porodnici. Jméno dostal Fanoušek podle společného přání rodičů. Z brášky se raduje i Verunka (5).

ANTONÍN Hladík z Domažlic se narodil v domažlické porodnici v úterý 22. prosince v 8.35 hodin mamince Jiřině a tatínkovi Rosťovi. Jméno Toníčkovi, který vážil 3,51 kg a měřil 50 cm, vybrali sourozenci Terezka (4) a Martin (7).