STÁNÍK Jarábek se narodil v porodnici Domažlické nemocnice 28. srpna jako druhorozené dítě Lucie Vondrašové a Stanislava Jarábka z Kouta na Šumavě. Obrovskou radost z jeho narození měla tříletá Natálka, která se s bráškou, jenž přišel na svět s mírami 53 centimetry a 4,04 kilogramu nechala v domažlické porodnici svými rodiči takto zvěčnit.

ŠIMON Štěpán se narodil 31. srpna v 17.29 hodin v domažlické porodnici. Manželé Jana a Jiří ze Staňkova věděli, že čtyřletá Dominika bude mít brášku. Tatínek narození 3 130 g vážícího a 48 cm měřícího synka stihl a jméno mu vybírala maminka.

FILÍPEK Kastner ze Starého Dvora se narodil v porodnici Domažlické nemocnice poslední srpnový den v 19.40 hodin. Rodiče Lucie a Petr předem věděli, že ke tříletému Vojtíkovi přibude do rodiny další kluk. Tatínek si příchod na svět svého 4 200 g vážícího a 53 cm měřícího syna nenechal ujít, jméno klučíkovi vybírali s maminkou společně.

JOZEFÍNKA Kunešová se narodila v domažlické porodnici první zářijový den ve 12 hodin a 12 minut manželům Pavle a Pavlovi z Vlkanova. Rodiče předem věděli, že se narodí holčička, tatínek si na narození 46 cm měřící a 3 030 g vážící dcerky počkal a také pro ni vybral křestní jméno.