ZUZANA Milerová z Mezholez u Horšovského Týna se narodila v domažlické porodnici v sobotu 2. května v 19.41 hodin. Rodiče Marie Harantová a Luboš Miler věděli dopředu, že budou mít holčičku, a na svět ji přivítali společně. Na Zuzanku, která vážila 3 kg a měřila 48 cm, se doma těší sestřička Klárinka (5). Své druhorozené dcerce vybrala jméno maminka.

JAROMÍR Hoger z Rybníků se narodil v klatovské porodnici v pátek 1. května v 17.45 hodin. Rodiče Klára a Jaromír přivítali očekávaného synka na svět společně. Z brášky, který vážil 2,97 kg a měřil 48 cm, má radost i Kubík (3).

JAN Třeštík z Klenčí pod Čerchovem se v domažlické porodnici narodil v pondělí 4. května v 15.07 hodin mamince Dagmar Hříbalové a tatínkovi Janu Třeštíkovi. Rodiče věděli, že čekají chlapečka, a jméno mu vybrali společně. Honzíka, který vážil 3,25 kg a měřil 51 cm, přivítali rodiče na svět společně.

FRANTIŠEK Tureček z Poběžovic se s váhou 4,20 kg a mírou 53 cm narodil v klatovské porodnici v pondělí 4. května v 17.38 hodin. Rodiče Zuzana a František věděli dopředu, že Tadeáš (7) a Samuel (3) budou mít brášku.