VIKTORIE Valmová se narodila v porodnici Domažlické nemocnice 16. září ve 2.15 hodin. Rodiče Lenka Valmová a Milan Vidlička z Blížejova věděli, že k osmiletému Milánkovi přibude do rodiny holčička. Maminka 2, 45 kg vážící a 46 cm měřící dcerce vybrala jméno a tatínek souhlasil.

VIKTORIE Valmová.

KLAUDIE Ducháčková se narodila v klatovské porodnici 15. září ve 12.37 hodin. Rodiče Veronika a Jaroslav Ducháčkovi ze Kdyně očekávanou prvorozenou dcerku, která si na svět přinesla míry 2590 gramů a 49 cm, přivítali na svět společně.

KLAUDIE Ducháčková.

TOBIÁŠ Zedník prvně vykoukl na svět 10. září v 18.40 hodin mamince Markétě Zvonařové a tatínkovi Michalu Zedníkovi z Horšovského Týna. Na brášku, který vážil 3,93 kg a měřil 51 cm se už moc těšil sedmiletý Matyášek. Rodiče děkují personálu domažlické porodnice.

TOBIÁŠ Zedník.

TOMÁŠ Kohout se narodil 5. září v 15.15 hodin. Manželé Lucie a Vítězslav Kohoutovi z Plzně předem věděli, že prvorozenému Kubíkovi, jemuž bude v říjnu 5 let, přivezou z plzeňské porodnice brášku. Tatínek si příchod 3,65 kg vážícího a 51 cm měřícího syna na svět nenechal ujít, na jméně se s maminkou dohodli.

TOMÁŠ Kohout.