RADEK Radocha z Lomu u Tachova se narodil v domažlické porodnici v sobotu 2. srpna ve 21.07 hodin. Že se narodí chlapeček věděli rodiče Jaroslava Krétová a Radek Radocha dopředu a svého prvorozeného syna přivítali na svět společně. Jméno dostal Radeček, který vážil 3,38 kg a měřil 52 cm, podle přání tatínka.

JOSEF Nanár z České Kubice se v domažlické porodnici narodil v úterý 5. srpna ve 2.50 hodin s váhou 2,56 kg a mírou 46 cm. Rodiče Žaneta Nanárová a Josef Ferko věděli, že budou mít chlapečka. Jméno pro svého prvorozeného syna vybral tatínek.

NICOL Zahořová z Horšovského Týna se v domažlické porodnici narodila v pondělí 4. srpna v 15.16 hodin. Maminka Kristýna a tatínek Jan věděli předem, že budou mít holčičku, a na svět ji přivítali společně. Na Nicolku, která vážila 3,76 kg a měřila 50 cm, se doma těší sestřička Viktorka (2).

MATYÁŠ Jedlička z Drahotína se v domažlické porodnici narodil v pondělí 4. srpna ve 13.48 hodin mamince Lucii Houdkové a tatínkovi Martinu Jedličkovi. Že se narodí chlapeček, věděli rodiče dopředu a synka přivítali na svět společně. Z Matyáška, který vážil 3,97 kg a měřil 53 cm, má velkou radost i brácha Honza (15).

SAMIEN Skládaný z Mariánských Lázní přišel v domažlické porodnici na svět v úterý 5. srpna v 8.26 hodin. Maminka Lenka Ordeltová a tatínek Josef Skládaný předem znali pohlaví svého děťátka a na svět ho přivítali společně. Samík vážil 3,02 kg a měřil 48 cm. Doma se na brášku těší Nikolas (3,5).

LUCIE Královcová ze Stráže se v domažlické porodnici narodila v úterý 5. srpna v 10.09 hodin s váhou 2,89 kg a mírou 50 cm. Rodiče Pavlína Mrázková a Lukáš Královec věděli, že budou mít holčičku, a na svět ji přivítali společně. Jméno Lucince vybral tatínek.