MATYÁŠ Polák  z Domažlic  se  narodil v domažlické porodnici v pondělí 9. června  v 11.04 hodin mamince Lucii a tatínkovi Petrovi. Rodiče předem věděli, že budou mít chlapečka, a na svět ho přivítali společně. Jméno dostal Matyášek, který vážil 2,87 kg a měřil 48 cm, podle  přání tatínka. Rodiče děkují primáři Ladislavu Hamadejovi a personálu domažlické porodnice za vynikající péči.

ELIŠKA Pfeiferová z Domažlic přišla v domažlické porodnici na svět v neděli 8. června v 18.15 hodin. Maminka Katka Pikalová a tatínek Jan Pfeifer věděli předem, že budou mít holčičku. Eliška, kterou rodiče přivítali na svět společně, vážila 3,60 kg a měřila 50 cm.

ISABELA Astalošová z Domažlic se narodila v domažlické porodnici v úterý 10. června v 15.20 hodin. Že se narodí holčička, maminka Zuzana věděla předem. Isabelka vážila 3,82 kg a měřila 51 cm.

EMA Nevímová z Tachova se v domažlické porodnici narodila v úterý 10. června v 18.31 hodin. Maminka Růžena a tatínek Václav předem znali pohlaví svého děťátka. Dcerku přivítali na svět společně. Emička, která vážila 3 kg a měřila 49 cm, dostala jméno podle přání obou rodičů. Doma se na sestřičku těší bráška Ondřej (6).

SAMANTA Kováčová z Klenčí pod Čerchovem se v domažlické porodnici narodila v sobotu 7. června ve 23.40 hodin mamince Denise Kováčové a tatínkovi Dušanu Giňovi. Rodiče předem znali pohlaví svého děťátka. Samantka, která vážila 2,77 kg a měřila 45 cm, dostala jméno podle přání obou rodičů.

SIMON Nguyen  z Domažlic se v domažlické porodnici narodil v neděli 8. června ve 13.02 hodin s váhou 3,79 kg a mírou 49 cm. Rodiče Anička a Honza věděli předem, že budou mít chlapečka, a na svět ho přivítali společně. Simonek dostal jméno podle přání maminky. Z brášky se raduje i Samuel (5), který se na miminko moc těšil.

VOJTĚCH Řežábek  z Mariánských Lázní se s váhou 2,90 kg a mírou 48 cm narodil v domažlické porodnici v sobotu 7. června  osmačtyřicet  minut po půlnoci mamince Kristýně Novotné a tatínkovi Vojtěchu Řežábkovi. Rodiče předem věděli, že budou mít chlapečka, a Vojtíška pojmenovali  podle  společného přání.

NGUYEN HA VY  z Domažlic se v úterý 10. června v 19.51 hodin v domažlické porodnici narodila mamince Doan Thu Ha a tatínkovi Nguyen Van Vinh, kteří přivítali svou prvorozenou dcerku na svět společně. Holčička, které vybral jméno tatínek, vážila 3,05 kg a měřila 47 cm.