ONDŘEJ Podestát  z Domažlic se v domažlické porodnici narodil ve středu 4. června v 18.42 hodin s váhou 3,54 kg a mírou 50 cm. Rodiče Ivana a Jiří věděli předem, že budou mít chlapečka, a na svět ho přivítali společně. Ondrášek dostal jméno podle přání obou rodičů.

ADAM Rajchmann  z Tachova se v úterý 3. června v 10.53 hodin v domažlické porodnici narodil mamince Michaele a tatínkovi Marcelovi, kteří přivítali svého prvorozeného syna na svět společně. Adámek, který vážil 3,07 kg a měřil 49 cm, dostal jméno podle společného přání obou rodičů.

MARTA Kadlecová z Kouta na Šumavě se v domažlické porodnici narodila v úterý 3. června v 6.21 hodin. Maminka Kateřina a tatínek Jiří  předem znali pohlaví svého děťátka, ale nikomu to neprozradili. Dcerku přivítali na svět společně. Martička, která vážila 3,45 kg a měřila 50 cm, dostala jméno podle přání obou rodičů.

OLIVER Hrda z Poběžovic  se s váhou 3,27 kg a mírou 49 cm narodil v domažlické porodnici ve čtvrtek 5. června  ve 3.48 hodin mamince Iloně a tatínkovi Tomášovi. Rodiče předem věděli, že budou mít chlapečka, a na svět ho přivítali společně. Jméno dostal Oliverek podle jejich společného přání.

PETR Janov z obce Doly u Boru u Tachova přišel v domažlické porodnici na svět v úterý 3. června ve 21.30 hodin. Maminka Sabina Janovová a tatínek Petr Tureček věděli předem, že budou mít chlapečka. Petřík, kterého rodiče přivítali na svět společně, vážil 2,50 kg a měřil 46 cm.

NELA Hůttová z Kouta na Šumavě se narodila v domažlické porodnici v úterý 3. června v 15.26 hodin. Že se narodí holčička, rodiče Ivana Tauberová a Jiří Hůtta věděli předem. Jméno dostala Nelinka, která vážila 3,10 kg a měřila 49 cm, podle přání obou rodičů.