TOMÁŠ Carda  ze Kdyně se ve středu 21. května v 15.30 hodin v domažlické porodnici narodil mamince Evě Rynešové a tatínkovi Rudolfu Cardovi. Rodiče předem věděli, že budou mít chlapečka, a na svět ho přivítali společně. Tomáškovi, který  vážil 2,63 kg a měřil 46 cm, vybrala jméno sestřička Natálka (3). Rodiče děkují personálu domažlické porodnice za vynikající péči.

JAN Gajdoš  z Tachova se v domažlické porodnici narodil ve středu 21. května ve 12.04 hodin s váhou 3,84 kg a mírou 51 cm. Rodiče Vendula Pánková a Jan Gajdoš věděli, že budou mít chlapečka, a na svět ho přivítali společně.

ANETA Švarcová z Postřekova se v domažlické porodnici narodila ve čtvrtek 22. května v 5.22 hodin. Maminka Miroslava Vrabcová a tatínek Vladimír Švarc věděli předem, že budou mít holčičku, a na svět ji přivítali společně. Anetka, která vážila 2,53 kg a měřila 46 cm, dostala jméno podle přání maminky.

JOSEF Tesař  z Horšovského Týna přišel v domažlické porodnici na svět ve čtvrtek 22. května v 11.55 hodin. Maminka Vendula a tatínek Josef do poslední chvíle nevěděli, zda budou mít chlapečka nebo holčičku.  Svého synka přivítali na svět společně. Pepíček vážil 3,88 kg a měřil 53 cm.  Z brášky se raduje i Rozárka (3,5).

TOBIAS Heller  z Domažlic se v pondělí 19. května ve  21.20 hodin v domažlické porodnici narodil mamince Martině a tatínkovi Václavovi, kteří přivítali svého prvorozeného syna na svět společně. Tobiášek vážil 3,50 kg a měřil 52 cm. Jméno dostal chlapeček podle společného přání rodičů.

ZUZANA Legerská ze Kdyně se narodila v domažlické porodnici ve čtvrtek 22. května v 8.33 hodin. Že se narodí holčička, rodiče Kristýna Kukučová a Václav Legerský nevěděli. Jméno dostala Zuzanka, která vážila 4,42 kg a měřila 55 cm, podle přání obou rodičů.  Ze sestřičky se raduje i Karolínka (3).