ADRIANA Kopová  ze Kdyně se ve středu 23. dubna v 9.44 hodin v domažlické porodnici narodila mamince Simoně a tatínkovi Jiřímu. Rodiče do poslední chvíle nevěděli, zda budou mít holčičku, nebo chlapečka. Dcerku na svět přivítali společně.  Z Adrianky, která vážila 3,47 kg a měřila 50 cm, má velkou radost  i sestřička Vaneska (2).

LUU THUY TRANG z Domažlic se v neděli 20. dubna ve 14.22 hodin narodila v domažlické nemocnici mamince Nguen Thi Kim Hang a tatínkovi Luu Dinh Luan. Rodiče věděli že budou mít dcerku, a jméno jí vybral tatínek. Luu vážila 3,71 kg a měřila 52 cm.

TOBIÁŠ Bulička z Puclic se narodil v domažlické porodnici v úterý 8. dubna mamince Monice a tatínkovi Vaškovi. Tobiášek vážil 3,20 kg a měřil 50 cm. Rodiče děkují celému kolektivu domažlické porodnice za profesionální přístup a milé zacházení.

JAN Bodi z Poděvous přišel v domažlické porodnici na svět ve středu 23. dubna  v 11.52 hodin. Maminka Jana a tatínek Miloš věděli předem, že na svět  přivedou chlapečka. Na Honzíka, který vážil 3,79 kg a měřil 51 cm, se doma těší bráška Patrik (8).