V pátek  11. dubna se v domažlické porodnici narodil rodičům Zuzaně a Josefovi syn ANTONÍN Beníšek. Toniček vážil 3,52 kg a měřil 51cm. Doma v Hostouni se na něj těší sourozenci Adélka, Matěj a Oskar.

JAKUB  Šmejkal ze Kdyně se v domažlické porodnici narodil ve čtvrtek 17. dubna v 8,26 hodin s váhou 4,25 kg a mírou 52 cm. Rodiče Kateřina a Jiří věděli, že budou mít chlapečka, a na svět ho přivítali společně. Z Kubíka se raduje i bráška Jiřík (2).

LAURA Gažiová  z Bělé nad Radbuzou se ve čtvrtek 17. dubna v 8.25 hodin v domažlické porodnici narodila mamince Tereze Gažiové a tatínkovi Marku Ferkovi. Rodiče věděli předem, že budou mít holčičku, a jméno jí vybrali společně.  Z Laurinky, která vážila 3,30 kg a měřila 49 cm, mají velkou radost  sourozenci Dominik (4) a Šeherezáda (1).

ŠTĚPÁN Benzl z Domažlic se narodil v domažlické porodnici v pátek 18. dubna ve 3.58 hodin. Že se narodí chlapeček, věděli rodiče Markéta a Jiří dopředu.  Jméno dostal Štěpánek, který vážil 3,15 kg a měřil 48 cm, podle přání obou rodičů. Doma se na brášku těší Nikolka (5), Martínek (3) a Laurinka (6).

MATYÁŠ Kovalíček z Kolovče přišel v domažlické porodnici na svět ve středu 16. dubna  ve 3.12 hodin. Maminka Lucie Zimmermannová a tatínek Jan Kovalíček do poslední chvíle netušili, zda na svět  přivedou holčičku, nebo chlapečka. Na Matyáška, který vážil 3,90 kg a měřil 52 cm, se těší sestra Deniska (5).