LAURA Třeštíková z Poděvous se v domažlické porodnici narodila v pondělí 7. dubna ve 4.22 hodin. Maminka Jana Široká  tatínek Martin Třeštík věděli předem, že budou mít holčičku, a na svět ji přivítali společně. Laurinka, která vážila 3,10 kg a měřila 50 cm, dostala  jméno podle přání obou rodičů.

JAN Škarda  z Meclova se v domažlické porodnici narodil v neděli 6. dubna v 19.24 hodin s váhou 4,03 kg a mírou 54 cm. Rodiče Marie Pouchová a Hynek Škarda věděli, že budou mít chlapečka, a na svět ho přivítali společně. Z Honzíka se raduje i sestřička Šárka (3).

BARBORA Řezníčková z Poběžovic se narodila v domažlické porodnici v úterý 8. dubna v 17.04 hodin. Že se narodí holčička, věděli rodiče Hana Šlajsová a Zdeněk Řezníček dopředu.  Jméno dostala Barborka, která vážila 3,41 kg a měřila 48 cm, podle přání obou rodičů. Tatínek přivítal dcerku na porodním sále společně s maminkou.

TOMÁŠ Votípka  ze Spáňova přišel v domažlické porodnici na svět v úterý 25. března  v 18.16 hodin. Maminka Lenka a tatínek Libor předem znali pohlaví svého děťátka a na svět ho přivítali společně. Tomášek vážil 3,82 kg a měřil 51 cm. Rodiče děkují personálu domažlické porodnice za výbornou péči a laskavý přístup.

MATYÁŠ Lobner  z Kolovče se narodil v klatovské porodnici v sobotu 5. dubna v 6.40 hodin. Rodiče Liběna a Bohumil si nechali pohlaví miminka jako překvapení až na porodní sál, kde chlapečka přivítali na svět společně. O tom, že bude mít bratříčka, nevěděl ani Aleš (2). Matyášek vážil 3,23 kg a měřil 51 cm.

ŠIMON Pech  ze Kdyně  se narodil v klatovské porodnici v pondělí 7. dubna v 18.30 hodin. Rodiče Jana a Milan přivítali očekávaného prvorozeného synka na svět společně. Šimonek vážil 3,05 kg a měřil 50 cm.

ANETA Koritáková ze Staňkova se narodila ve středu 9. dubna ve 22.15 hodin ve Fakultní nemocnici v Plzni. Na svět ji přivítali rodiče Alžběta a David. Doma se na Anetku, která vážila 3,35 kg a měřila 52 cm, těší bráška David (2,5).

JAN Látka  se narodil ve čtvrtek 3. dubna ve 13.54 hodin v plzeňské fakultní nemocnici. Na světě ho přivítali rodiče Linda a Jan Látkovi z Domažlic. Doma se na brášku těší šestiletá Eliška. Honzík vážil 3,56 kg a měřil 52 cm.