LAURA Fictumová  z Postřekova se ve středu 29. ledna v 19.46 hodin v Domažlické nemocnici narodila mamince Julii Mifkové a tatínkovi Miloslavu Fictumovi. Rodiče předem věděli, že budou mít holčičku, a na svět ji přivítali společně.  Laurinka vážila 3,08 kg a měřila 52 cm.  Rodiče děkují personálu domažlické porodnice za ochotu a příkladnou  péči.

LILIANA Ftorková z Brnířova  se v domažlické porodnici narodila v pondělí 27. ledna v 15.30 hodin. Maminka Michaela a tatínek Tomáš věděli předem, že jejich prvorozené dítě bude holčička.  Lilianka, která dostala  jméno podle přání obou rodičů, vážila 3,55 kg a měřila 49 cm.

MATĚJ Škarda z Domažlic přišel v domažlické porodnici na svět v úterý 28. ledna  v 7.09 hodin. Maminka Ivana a tatínek Martin předem znali pohlaví svého děťátka a na svět ho přivítali společně. Z Matýska, který  vážil 3,33 kg a měřil 52 cm, se raduje i bráška Kubík (20 měsíců).

ŠTĚPÁN Šíma z Hostouně se s váhou 3,38 kg a mírou 50 cm narodil v domažlické porodnici ve středu 29. ledna v 8.46 hodin. Rodiče Jana a Karel přivítali očekávaného syna  na svět společně. Jméno pro syna vybral tatínek. Doma se na Štěpánka těší sestra Karolínka (7).

JAKUB Jakoubek   z Chodské Lhoty se narodil v klatovské porodnici v pondělí 27. ledna v 8.10 hodin. Rodiče Lenka a Karel věděli dopředu, že jejich prvorozené miminko bude chlapeček. Kubík vážil 3,45 kg.

DENISA Křehlíková z Tachova se v domažlické porodnici narodila v úterý 28. ledna v 18.24 hodin s váhou 3,25 kg a mírou 48 cm.  Rodiče Petra Stoklasová  a Jaroslav Křehlík věděli, že budou mít holčičku, a na svět ji přivítali společně.  Z Denisky se raduje i sestřička Eliška (5).