NICOLAS Lazna z Boru u Tachova  se v domažlické porodnici narodil v úterý 5. listopadu  ve 20.47 hodin. Manželé Lucie a Jaroslav si do poslední chvíle mysleli, že jejich druhé dítě bude holčička. Doma už mají Jarouška, kterému jsou 2 roky a 7 měsíců. Nicolas vážil 3,06 kg a měřil 48 cm. Jméno dostal chlapeček podle přání obou rodičů.

MATĚJ Škvor z Rozvadova se v pondělí 4. listopadu ve 21.04 hodin v domažlické porodnici narodil mamince Petře Dubové a tatínkovi Jakubu Škvorovi. Rodiče věděli, že budou mít chlapečka, a při jeho narození byli spolu. Matýsek, který dostal jméno podle společného přání rodičů, vážil 3,56 kg a měřil 52 cm.

DOMINIK Sabov ze Kdyně přišel v domažlické porodnici na svět v úterý 5. listopadu ve 20.27 hodin. Maminka Mariana Sabová a tatínek Nazarij Smolnickij předem znali pohlaví svého děťátka. Dominička, který  vážil 3,94 kg a měřil 54 cm, pojmenovali podle společného přání.

PETR Duchek z Trhanova se s váhou 3,30 kg a mírou  49 cm narodil  v úterý 5. listopadu v 8 hodin  v domažlické porodnici. Maminka Rita Sokolová a tatínek Petr Duchek věděli předem, že budou mít chlapečka. Doma se na Petříka těší sestra Danuška (4).

MARKÉTA Homolková z Dobřan se přihlásila na svět ve středu 30. října ve 21.42 ve stodské porodnici s váhou 3,17 kg a mírou 50 cm. Maminka věděla o pohlaví, ale nikomu předem nic neřekla. Jméno vybrala sestřička Klárka, která si už moc přeje mít Markétku doma. Rodiče děkují za ochotu a péči perzonálu stodské nemocnice.