NATÁLIE Šinálová ze Srb se v domažlické porodnici narodila ve středu v 6.08 hodin.  Maminka Michaela a tatínek Zdeněk  věděli, že budou mít holčičku. Natálce, která vážila 2,90 kg a měřila 48 cm, vybral jméno tatínek.

DANIEL Juhás z Chodské Lhoty se ve středu 7. srpna ve 12.21 hodin narodil v domažlické porodnici mamince Lucii Štýsové a tatínkovi Jánu Juhásovi. Rodiče věděli, že budou mít chlapečka, a na svět ho přivítali společně. Na Danečka, který vážil 3,94 kg a měřil 52 cm, se doma těší bráška Dominik (4,5).

KRISTÝNA Kubalová z Újezda se narodila v domažlické porodnici  ve středu 7. srpna v 10.10 hodin.  Rodiče Lenka a Petr předem znali pohlaví svého děťátka a na svět ho přivítali společně. Jméno pro Kristýnku, která vážila 3,63 kg a měřila 49 cm, vybrala maminka. Doma se na sestřičku těší Kačenka (5).

Manželům Lucii a Romanovi Čechovým z Domažlic se v pondělí 5. srpna ve 13.56 hodin v domažlické porodnici narodil syn, který dostal jméno JAN. Rodiče předem znali pohlaví svého druhého potomka a na svět ho přivítali společně. Jméno dostal Honzík, který vážil 3,36 kg a měřil 50 cm, podle přání celé rodiny, včetně svého tříletého brášky Vojtíška.

LEONTÝNA Pařízková z Mileva u Tachova  přišla v domažlické porodnici na svět v úterý 6. srpna v 10.05 hodin. Maminka Hana a tatínek Zdeněk věděli předem, že budou mít holčičku, a při jejím narození byli spolu. Jméno dostala Leontýnka, která vážila 3,09 kg a měřila 51 cm, podle přání obou rodičů.

PETR Pelnář z Chodova  přišel na svět v úterý 6. srpna ve 3.12 hodin v domažlické porodnici. Maminka Romana Ryglová a tatínek Petr Pelnář věděli, že  budou mít chlapečka, a na svět ho přivítali společně.  Doma se na Petříka, který vážil 3,58 kg a měřil 49 cm, těší jeho dvouletá sestřička Isabel.

Lence a Miroslavovi Pylypčákovým ze Staňkova se v domažlické porodnici ve středu 7. srpna pětačtyřicet minut po půlnoci narodil syn LUKÁŠ. Rodiče věděli, že budou mít chlapečka, a při jeho narození byli spolu. Lukášek, který dostal jméno podle přání obou rodičů, vážil 2,93 kg a měřil 49 cm.