EMA se narodila v domažlické porodnici v úterý 30. července v 6.16 hodin. Rodiče předem věděli, že k tříapůlleté Vanessce přibude do rodiny další holčička, a podělili se o toto zjištění s příbuznými. Tatínek Ondřej Janka si její příchod na svět nenechal ani tentokrát ujít. Dcerka Petry Jankové si na svět přinesla míry 3 540 g a 51 cm a její starší sestřička, která ji radostně přivítala jako živou panenku, ji stále hladila, a dokonce si ji i pochovala. Manželé z Kolovče byli s přístupem personálu domažlické porodnice velmi spokojení a prohlásili, že všichni na ně byli moc hodní, a proto touto cestou děkují za výbornou péči.

EMILIE Šizlingová překvapila všechny tím, že si na svět pospíšila 19 dní před očekávaným termínem, a to v úterý 30. července v 8.28 hodin. Maminka Veronika Šimáčková a tatínek Michal Šizling z Domažlic chtěli předem vědět, jakého pohlaví bude jejich prvorozené dítě, a o očekáváné narození holčičky se podělili s příbuznými a známými. Jméno pro 2610 g vážící a 47 cm měřící miminko vybírali společně, dcerka je dostala po jedné z babiček. Rodiče si přáli poděkovat porodnickému oddělení Domažlické nemocnice za pomoc, ochotu a profesionální péči.

PATRIK Holeček se poprvé rozhlédl po světě ve středu 31. července ve 12.08 hodin. Maminka Jana Holečková a tatínek Evžen Ferus z Chudenína věděli, že se jim jako prvorozené dítě narodí kluk. Jméno 3 050 g vážícímu a 47 cm měřícímu synovi vybrala maminka a tatínek souhlasil. Příchod prvního vnoučete na svět si nenechala v porodnici ujít maminka rodičky, a když se tak stalo, štěstím a dojetím se rozplakala. Domažlickou porodnici si rodiče vybrali cíleně, dali na její oblíbenost a reference známých.

ŠIMON se narodil v porodnici Domažlické nemocnice ve čtvrtek 25. července ve 23.40 hodin. Manželé Lenka a Petr Fránovi z Trhanova věděli, že jejich prvorozené dítě bude chlapeček, čímž se jim splnilo jejich přání. Maminka chtěla, aby se klučík, který přišel na svět s mírami 2 280 g a 46 cm, jmenoval po tatínkovi, ten to však nechtěl. Pak navrhovala jméno Štěpán, ale nakonec se dohodli na Šimonovi. Rodiče děkují veškerému personálu domažlické porodnice za perfektní péči.